Proč vybrat právě mne?

Jednoduše proto, že za pět let praxe nemám jediného nespokojeného klienta :). Kariéru jsem odstartoval v RE/MAX kde jsem nasbíral mnoho zkušeností a odservisoval pěknou řádku klientů. Nyní vše zúročuji pod logem QARA, které mi dává více prostoru pro seberealizaci a více možností investice do samotného obchodního případu a hlavně marketingu nemovitosti. Ten začíná být vedle obchodních dovedností tím hlavním tématem v rámci obchodu. 

NEMOVITOST NECHCI PRODÁVAT,  ALE PRODAT

 1. Nemám v nabídce 20 nemovitostí protože bych jim nedokázal věnovat potřebnou pozornost a aktivitu k úspěšnému prodeji
 2. Proto nepotřebuji smlouvu na půl roku nebo rok, Zkusme to společně na 1 nebo 2 měsíce a vy se pak rozhodněte jestli to pro Vás má smysl nebo ne.
 3. Nesedím a nečekám až někdo zareaguje na nabídku. Aktivně ji nabízím, vyhledávám poptávky, platím cílenou reklamu odpovídající předpokládaníé cílové skupině kupujících.

PŘÍPRAVA NA PRODEJ A DOPORUČENÍ

 1. Na začátku si vždy projdeme nemovitost, zjistím silné a slabé stránky. Doporučím jak nemovitost připravit na prodej. To jak po stránce vizuální, tak i právní. Zjistím společně s Vámi veškeré potřebné dokumenty a informace k prodeji.
 2. Investice času a peněz do přípravy. Při přípravě prezentace využívám profesionální nástroje jako je Home-staging, služby profesionálního fotografa, nebo profesionálů z oblasti inspekce nemovitostí.
 3. Skutek je za tisíc slov a proto se prosím podívejte se na mou práci zde.

PŘIDANÁ HODNOTA A OSOBNÍ PŘÍSTUP

 1. Vždy mne zajímají Vaše potřeby a motivace k prodeji. Již na začátku jsou stanoveny "pravidla hry".
 2. Komunikace a vyjednávání je mojí každodenní činností. Zobchodoval jsem už desítky nemovitostí a neustále na sobě pracuji. Sleduji konkurenci, pravidelně se vzdělávám. Neustále pracuji na tom, aby moje služby byly pro Vás co nejlepší a přínosné.
 3. Samozřejmě mne zajímají potřeby zájemce. Při prvním kontaktu zjišťuji zda je pro něj nemovitost vhodná a má smysl realizovat prohlídku. Lidé nakupují emotivně a já se snažím, aby na konci byly všechny strany spokojené. 

SPOLUPRÁCE S OSTATNÍMI MAKLÉŘI

 1. Moje filozofie je postaven na principu spolupráce a sdílení zkušeností. Díky tomu dokáži obchodovat nemovitosti rychleji a lépe než konkurence.
 2. Pokud přivede klienta makléř jiné RK tak společně zajistíme veškerý servis. v Rámci jedné odměny.
 3. Osloví Vás známí, že chce Vaši nemovitost koupit a vy už máte podepsanou smlouvu? I s tím umím pracovat. Zajistím Veškerý servis, tak jak jsme se domluvili a nebudu si nárokovat celou odměnu.