Reference

Veškeré reference jsou stažené z recenzí na serverech RE/MAX, Firmy.cz, Firmy google

Lukáš Vaněk

Prodej - Žárovická, Újezd nad Lesy

„Jsem velmi rád, že jsem si k prodeji své nemovitosti vybral p. Jandáčka. Celá transakce proběhla naprosto bez jakýchkoli problémů, s minimálním dopadem na můj čas. Pan Jandáček vždy dodržel co slíbil, o vše se postaral. Vždy jsem dostal přesné informace. Velmi děkuji za skvělou spolupráci a pokud budu v budoucnu řešit prodej či nákup nemovitosti opět se obrátím na něho."

2. prosince 2016

Petr Holec

koupě Žárovická, Újezd nad Lesy

„Hledáte - li člověka s lidským přístupem a zároveň profesionála, obraťte se na pana Jandáčka. Je to empatický člověk,...“

4.prosince 2016

Benešovi

Prodej - Slévačská Hloubětín

"Celý proces prodeje našeho bytu proběhl hladce. Pan Jandáček postupoval profesionálně, rychle a lidsky. Děkujeme za jeho služby. Vřele ho doporučuji. "

30. července 2016

paní Řeháková, pan Janeček

Prodej - Slévačská, Hloubětín

"Jsme rádi, že jsme při shánění bytu narazili na pana Jandáčka. Je to makléř, který drží slovo, což je v dnešní době (nejen) v realitách velká vzácnost. O vše se dokonale postaral, naše dotazy hned zodpověděl a vždy rychle zařídil, co jsme potřebovali. Jednoznačně doporučujeme, Řeháková a Janeček" 

2. srpna 2016

Jan Pinkava

Prodej - Přetlucká, Strašnice

„Vše proběhlo naprosto hladce a rychle, oceňuji aktivní přístup a solidní jednání makléře p. Jandáčka. Myslím, že je u něho každý klient v dobrých rukou."

14. dubna 2016  

Jiří Ott

Prodej - Elišky Přemyslovny, Zbraslav

„Pana Jandáčka hodnotím jako velmi schopného, ochotného a pracovitého realitního makléře. Je to profesionál na svém místě, kterého tato práce baví a dělá ji precizně.Perfektní prezentace na 1. schůzce, příjemné vystupování, vstřícnost.S jeho službami jsem byl po celou dobu maximálně spokojen a proto ho doporučuji.“

20. února 2016

článek o průběhu prodeje zde

Michaela Těthalová

Prodej - Míšovická, Zličín

„Naprosto profesionální služby, perfektní komunikace, vstřícný přístup a příjemné chování. Budu vřele doporučovat svým známým a ráda se na p. Jandáčka v budoucnosti znovu obrátím.“

16. října 2015

Blanka Říhová

Pronájem - U Parního mlýna, Holešovice

„Pan Jandáček je skvělý člověk a zároveň výborný odborník, dokáže vyzdvihnout klady a zároveň upozorní i na nedostatky, snaží se věc řešit individuálně, na míru.Děkuji mu za skvělou spolupráci.Říhová “

Vojtěch Fiala

Pronájem - Tlumačovská, Stodůlky

„Velmi dobrá spolupráce, rychlá domluva a fajn jednání. Respektuje přání klienta a je velmi flexibilní."

30. září  2015

Ivana Heissingerová

Pronájem - Háje

„Vstřícný, dochvilný, ochotný, Slušné jednání s klienty.Heissigerová “

Marek a Viola Ryšaví

Pronájem - Přetlucká, Strašnice

„Díky panu Jandáčkovi jsme bleskově pronajali byt slušnému člověku. Přispěl k tomu hlavně jeho lidský, chytrý a profesionální přístup ve výběru klientů. Těšíme se na další případnou spolupráci a přejeme hodně štěstí." 

8. května 2015

Hanka Svobodová

Pronájem - Přetlucká, Strašnice

Pan Jandáček je opravdu člověk na svém místě. Oceňuji jeho lidský a zároveň profesionální přístup. Pronajmout si byt s jeho pomocí bylo snadné a rychlé. Velmi děkuji a přeji do budoucna mnoho úspěchů. Za mě jednoznačně palec nahoru! Vřele doporučuji.

10. května 2015

Jiří Husárik

Pronájem - Habrová, Holubice-Kozinec

„Spolupráci s panem Jandáčkem mohu jen doporučit.Pronájem bytové jednotky byl zajištěn profesionálně a v požadovaném čase. Rovněž jsem byl spokojen s doporučeným nájemníkem. Přeji hodně úspěchů v další práci."

 3. května 2015

Kateřina Lipanová

„Pan Jandáček je profesionál na svém místě, je s ním výborná spolupráce, je vstřícný, aktivní, flexibilní a ve všem nápomocný. Víc takových realitních makléřů! Vřele ho doporučuji. “

Gabriela  Lillingová

Pronájem - Habrová, Holubice kozinec

K naprosté spokojenosti musím pochválit a doporučit pana Ladislava Jandáčka makléře z REMAX REALITY PLUS, který mi pomohl sehnat a pronajmou byt. Spolehlivost, flexibilita, nápomoc a vstřícnost tohoto makléře je k nezaplacení. Vše vyřízeno velmi rychle a ke spokojenosti. Mohu velmi doporučit. Naprostá jednička ve svém oboru."

28. dubna 2015

 

Miloš Maliarik

Pronájem - Wichterlova, Ládví

„Dobrý den pane Jandáčku,chtěl bych Vám sdělit svou maximální spokojenost. Jste velmi sympatický, byla s Vámi výborná komunikace a rychlé vyjednávání, jste spolehlivý a můžu Vás jen doporučit. “

ing. Anna Marková

Pronájem - Volavkova Petřiny

„Vážený pane Jandáčku, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za příjemnou spolupráci při hledání podnájmu. Komunikace s Vámi byla od první chvíle perfektní, naše dotazy a požadavky jste vždy splnil rychle a bez problémů. Vše co bylo třeba, bylo správně a dobře vyřízeno. Již v bytě ve Volavkově bydlíme a byla to dobrá volba.

Váš přístup k práci je profesionální a zároveň lidský.

Děkuji za mě i mého bratra a těším se na případnou další spolupráci.“