Bachmačské náměstí

Fotogalerie


Průběh obchodního případu

Krásný byt na skvělém místě. To si zasloužilo něco extra. Předchozí nájemník zde zanechal byt ve špatném stavu a proto jej bylo potřeba uklidit, opravit závady, vyměnit některá světla. Jednoduše dát dohromady, aby jsme dostali cenu na tuto lokalitu obvyklou (čti vysokou). Chtěl jsem byt předvést v tom nejlepším světle a tak jsem i zde u nájmu přizval svého dvorního profesionálního fotografa Petra Holuba, aby fotky byly dokonalé. I přes nepřízeň počasí se opravdu povedly a to byl základ skvělé prezentace. Spolu s tržní analýzou lokálních cen pronájmů jsem mohl spustit prezentaci nemovitosti. Oslovil jsem tedy několik poptávajících klientů a také firem, které často hledají pro své zaměstnance (Expaty). Dále jsem nabídku pustil na realitní servery a využil hezkých fotek na sociálních sítích pro rozšíření povědomí.

To vše mi vygenerovalo 5 poptávek během dvou dní pro které jsem připravil prohlídku. Díky tomu jsem pro majitele mohl vybrat toho nejzajímavějšího klienta, kterému jsme byt pronajali.

Klíčové Vlastnosti

¤ nájem: 25.000,-Kč/měsíc

¤ blízko metra Hradčanská

¤ nákup za rohem

¤ poplatky: 2.700,- včetně el. 

¤ po rekonstrukci

¤ pěkný prostor 90m2

¤ Vratná Kauce: 27.700,-

¤ podlahové vytápění

¤ 2 terasy

Popis

PRONAJATO...Nabízím k pronájmu 3+kk (90m2) s 2 terasami (12m2) do vnitrobloku. Byt je velmi prostorný, v podkroví činžovního domu s výtahem, který leží jen 2 minuty chůze od metra "A" Hradčanská. Na terasy se dostanete z obývacího pokoje spojeného s kuchyní, která je moderně zařízena (varná deska, trouba, myčka). Obě ložnice jsou světlé a nabízí dostatek prostoru. Koupelna je oddělená od wc a za ní se nachází technická místnost, kde je vlastní plynový kotel, a dostatek místa na pračku se sušičkou. K dispozici je klimatizace.

Pokud hledáte prostorný byt s výhledem v srdci Dejvic, může pro Vás být tato nabídka zajímavá. Měsíční nájem je 25.000,- + poplatky 2700,- včetně elektřiny a plynu. Vratná jistota je 27.700,-Kč.

.

.

Informace o nemovitosti

Typ: Byty, 3+kk

pronájem

Adresa: Bachmačské náměstí

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Konstrukce:Cihlová

Plocha užitná: 90m2

Počet nebytových prostor: 0

Patro, podlaží: 5. patro

Počet NP: 5

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace,

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne