Rodinný dům 4+kk, Mšecké Žehrovice

Novinka 3.990.000,-Kč včetně služeb

Dobrý den,

hledáte-li dům nebo chatu za dobrou cenu, který si doděláte dle svých představ, kde budete mít příjemný výhled do okolí, pak jste narazili na nabídku právě pro Vás. Pojďte se podívat do malé vesničky Mšecké Žehrovice, kde právě nabízím dům ve stavu hrubé stavby.

Klíčové Vlastnosti


¤ podlahová plocha 175 m2

¤ k bydlení nebo rekreaci

¤ pozemek celkem 422m2

¤ stav hrubá stavba/v rekonstrukci

¤ klidné prostředí

¤ zahrada a sklepy

Fotogalerie - dům

O domě

Třípatrový dům z kamene a cihel, který oplývá velkým potenciálem. Tento majestátní dům, i když není zatím dokončený, zaujme svou impozantní siluetou a výhledy které nabízí. Původně kamenná stavba, byla doplněna o 2. patro které je z cihel. Střecha včetně dřeva je přibližně 15 let stará. je zde zavedena elektřina a voda, odpadní vody jdou do jímky. Dům je ve stavu k rekonstrukci, nebo hrubé stavby, což vám dává možnost přizpůsobit si jej podle svých představ a potřeb. S třemi patry máte k dispozici dostatek prostoru pro vytvoření komfortního obydlí pro vaši rodinu, nebo dokonce možnost zřídit více bytových jednotek. Myslím, že osobní zkušenost je za tisíc slov, a tak Vás srdečně zvu na prohlídku osobitého venkovského stavení, kterým Vás rád provedu. Ladislav Jandáček. 

O lokalitě


Pro ty, kteří hledají ideální místo pro život či odpočinek, jsou Mšecké Žehrovice skvělou volbou. Každodenní život zde plyne v harmonii s přírodou a tradicemi, a přesto je díky své blízkosti k větším městům jako Kladno a Slaný, nebo Praha dobře dostupný všem moderním pohodlím a službám. Okolní krajina nabízí nespočet možností pro pěší túry, cyklistiku či relaxaci u přírodních krás, jako jsou malebná rybníky či lesní stezky. Každé roční období zde přináší své jedinečné barevné podání, od jarního probouzení přírody po zimní kouzlo zasněžených luk. Nenechte si ujít příležitost poznat tuto malebnou vesnici a její okouzlující okolí!

Fotogalerie - okolí

Virtuální prohlídka

Plánky


Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: dům

Příslušenství: sklepy, zahrada

Adresa: Mšecké Žehrovice 72

Cena: 3.990.000,- Kč včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: osobní

Stav: hrubá stavba

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: kamenná, cihlová

Plocha pozemku: 422m2

Obytná plocha 175m2

Počet místností: 7

Počet koupelen: 2

Počet pokojů: 4

Počet NP: 3

Počet PP: 0

Typ objektu: patrový

Vodovod, 220V, jímka,

Energetická náročnost: G

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne


Ke stažení