Nájem bytu 1+KK s parkováním

Padovská, Praha Horní Měcholupy

Pronajato

Dobrý den, dnes Vám chci představit hezký byt v domě starém 16 let. Můžete se těšit na 1+kk s hezkým výhledem, garáží a sklepem. Příjemnou skutečností je i blízkost Hostivařského lesoparku, který já osobně mám moc rád. Nejdříve se podívejte na fotky interiéru, následované fotkami z okolí. Níže pod nimi najdete základní údaje o bytě včetně dispozičního plánku a virtuální prohlídky. Byt je vhodný pro jednoho nebo dva lidi.

Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha 40,23 m2

¤ stavba z roku 2006

¤ 1+KK + sklep + parkovací místo v garáži

¤ klidná ulice

¤ ulice Padovská, Praha 15

¤ blízko lesoparku


Fotogalerie

Interiér

Popis

Spokojený zde bude ten kdo má rád rozhled do dálky a nechce, aby mu někdo dupal nad hlavou a taky nechce hledat parkovací místo na přeplněném sídlišti. Podlahová plocha je 40,23 metrů čtverečních v nichž je zahrnutý sklep 3,37 metry čtvereční. Byt se nachází se v 6. nadzemním podlaží cihlového domu z roku 2006 s výtahem. Parkovací místo a sklep je v 1. podzemním podlaží. Byt se nabízí jako částečně vybavený. Je zde Kuchyňská linka včetně sporáku, mikrovlnné trouby, lednice, jídelní stůl s židlemi. V koupelně je vana s toaletou, umyvadlo a pračka. Dále drobné věci běžné potřeby, žehlicí prkno, sušák na prádlo, vysavač apod.

Veškeré zóny v bytě jsou přirozeně uspořádány a tvoří hezký a funkční celek. Pohodlně se sem vejde postel, gauč i skříně. Ostatně velká skříň tu už v předsíni je. Líbí se mi, že se s prostorem dá i pracovat a osobně mne napadly 3 možnosti jak si dispozici uspořádat. My jsme Vám na fotky připravili jednu z nich. Příjemná je i skutečnost, že byt je hodně světlý díky střešním oknům. Osobně jsem se bál šikmin, ale vzhledem k tomu že až ke zdi se postaví i má dvoumetrová postava, tak se toho nemusíte bát ani vy.

Jistě Vás zajímají náklady na bydlení. Zálohy na služby jsou aktuálně celkem 3.000,-Kč + elektřina kterou si nájemce převede na sebe. Níže najdete plánek, energetický štítek a report kvality bydlení v lokalitě Cityperformer.


Virtuální Prohlídka

Fotogalerie

Exteriér a výhledy


Plánky a informace k bytu

Došli jste až sem a byt Vás zaujal? Jestli uvažujete o jeho nájmu, tak si můžeme domluvit společnou prohlídku. Můžete to udělat přes formulář níže, nebo mi rovnou zavolat na telefon 727832834 . Bude mi potěšením vám byt ukázat a odpovědět na vaše dotazy. Ladislav Jandáček.

Informace o nemovitosti

Nájem

Typ: Byty, 1+kk

Příslušenství: sklep, parkovací místo

Adresa: Padovská 585/4, Praha 15 Horní Měcholupy 

Cena: 13.000,- Kč/měs + služby 3000 + elektřina

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: cihlová

Plocha užitná: 40,23 m2

Počet místností: 3

Počet koupelen: 1

Počet pokojů: 1

Patro, podlaží: 6. nadzemní podlaží

Počet NP: 6

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace, 

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb, restaurace, kavárny

Kontaktujte mne