Getberg - Developerské projekty

Vyberte si lokalitu která je pro Vás zajímavá, nebo si níže přečtěte informaci o tomto developerské společnosti, která mě osobně přijde hodně sympatická.


Kdo nebo Co je Getberg?  

Getberg je developerem stavějícím montované dřevostavby a využívající k tomu kvalitní stavební systém osvědčené firmy Goopan. Ta byla založena panem Pavlem Říhou a dodává své domy například do Francie, Švýcarska nebo Belgie. Getberg je členem asociace developerů. To je zavazuje k plnění etických kritérií a otevřené diskuzi se všemi, kteří jsou ovlivněni jejich činy.

Dle toho jak jsem zatím měl možnost osobně nahlédnout pod pokličku jim záleží zejména na kvalitě, vzhledu a funkčnosti stavěných domů. Z těch, jak společně doufáme, vy uděláte svůj domov.

Getberg projekty diskutuje s vedením obcí a měst aby budovaný projekt nebyl něčím umělým, ale něčím co přesně zapadne do dané lokality a infrastruktury. Kupříkladu při výstavbě jednoho z posledních projektů městu přenechali kus našeho pozemku k vybudování mateřské školy. 

Z webu Getberg: Zajímá nás vzhled, ale také funkčnost a dopad na přírodu. Proto klademe důraz na výběr kvalitních materiálů a tvoříme stavby s ohledem na životní prostředí. Nestavíme domy, ale domovy. Jedinečné nápady, přátelský přístup a podpora při hledání místa, kde mohou vyrůst vaše děti - to je naše cesta.V GETBERGu si klademe za cíl vytvořit bydlení, které dosahuje prémiových kvalit. Chceme, aby se vám v našich domech nejen hezky bydlelo, ale abyste také pociťovali výhody vaší volby. Naše projekty jsou vždy něčím unikátní, Black Roofs jsou pasivní domy pro aktivní lidi, Modrý Platan přináší domy za cenu bytů, pro lidi toužící po dostupném moderním bydlení je zde G Residence 


Máte pozemek na prodej?

Máte pozemek o velikosti od 2.500 m2 do 10.000 m2 v Lokalitě Stará Boleslav, Brandýs nad Labem, Dolní Břežany, Rudná, Hostivice? Je určen pro stavbu v územním plánu?

Nabídněte nám ho ke koupi prosím ...