Stavební pozemky Dobrovice 

PRODÁNO

Fotogalerie


3D prohlídka

Klíčové Vlastnosti

¤ plocha 3257 m2

¤ plocha 1 pozemku 1.609m2 

¤ Rozděleno na 2 parcely

¤ plocha 2. pozemku 1.554m2  

¤ příjezdová cesta obecní

¤ sítě u kraje pozemku

Popis

V zastoupení majitele Vám nabízím stavební pozemek rozdělený geometrickým plánem na 2 samostatné parcely o rozlohách 1609m2 a 1554m2. Přístupová cesta je z jedné strany obecní a z druhé bude součástí nové výstavby, ta je zatím soukromá(developera).

V blízkosti již probíhá výstavba samostatně stojících rodinných domů a vzniká nová infrastruktura. Veškeré sítě budou přibližně 15 metrů od hrany pozemku. Pod pozemky je uložen vodovod, ten však dle stavebního úřadu bránit stavbě rodinných domů nebude. Musí se však respektovat ochranné pásmo 3m kolem něj, ve kterém se stavět nedá. Váš vysněný dům proto musíte umístit tak aby byl v souladu s tímto omezením.

Těším se na vaše případné dotazy - Ladislav Jandáček

Sítě a přístupová cesta

Pozemek lze připojit na kanalizaci, obecní vodovod a elektřinu. Předpokládaný náklad na připojení bude cca 150.000,- včetně prací. Bude také potřeba napojit se na přístupovou cestu která vzniká u mikro-developerského projektu jižně od pozemků. Ta je v tuto chvíli soukromá (vlastní ji firma Tereos TTD, která vlastní i cukrovar), ale po kolaudaci přejde na obec. Kolaudace by měla proběhnout na podzim tohoto roku. Bližší informace Vám poskytne místní stavební úřad v Dobrovici.

O Dobrovici

Dobrovice je město ve Středočeském kraji, okres Mladá Boleslav. Leží 7 km jihovýchodně od Mladé Boleslavi, převážně na jižním úpatí a v okolí Chloumeckého hřbetu. Město tvoří osm částí obce, dříve samostatných obcí, kromě Dobrovice jsou to Bojetice, Holé Vrchy, Chloumek, Libichov, Sýčina, Týnec a Úherce. Celkem má město Dobrovice přibližně 3 400 obyvatel, z toho samotná Dobrovice bez přidružených obcí necelých 2000 obyvatel. Zdroj Wikipedia

Cukrovar v Dobrovici nechal v roce 1831 vystavět dobrovický pán Karel Anselm Thurn-Taxis. K tomuto účelu byl přestavěn renesanční zámek z 16. století, jenž nebyl v té době využíván vrchností sídlící na Loučeni. Dobrovický cukrovar se brzy stal jednou z nejvýznamnějších průmyslových podniků na Mladoboleslavsku, zaměstnával okolo 500 pracovníků. Podle jeho vzoru později vznikaly v okolí i další cukrovary například v Mnichově Hradišti, Dolním Bousově nebo Brodcích. V druhé polovině 19. století procházel dobrovický cukrovar rozsáhlou přestavbou a rekonstrukcí. Jeho areál byl rozšířen o nové budovy na místě bývalé zámecké zahrady a přilehlé louky. V té době pracovalo v cukrovaru na 1600 dělníků.

Informace o nemovitosti

Typ: Stavební pozemek

prodej

Adresa: Dobrovice

Cena: 2.000.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Umístění: Klidná část obce

včetně provize RK

Plocha užitná: 3257m2

Voda pitná, elektřina, Kanalizace, 

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne