Rodinný dům Libeň - Libeř

PRODÁNO

Fotogalerie


Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha 291 m2

¤ Pozemek 1127m2

¤ Na okraji Prahy

¤ kompletně podsklepené

¤ dispozice 6+2

¤ samotná zahrada 947m2

Popis

V zastoupení majitelů vám nabízím dvou-generační vesnický dům na okraji Prahy. Dům stojí v obci Libeř, která je vzdálená 7 minut jízdy od Prahy Zbraslav. Nabízí 2 obytná patra s celkovou plochou 198m2 a je kompletně podsklepen (93m2 sklepa). Dohromady je pak podlahová plocha obřích 291m2. Do domu se dostanete vstupní halou, která může sloužit i jako zimní zahrada a je z ní výhled do zahrady. Ve spodním patře jsou pak 3 pokoje a prostorná kuchyň do které se pohodlně vejde i jídelní stůl. Dále koupelna s vanou i sprchovým koutem a oddělená toaleta.

Horní patro pak nabízí 3 oddělené pokoje, kuchyň s trochu netradičně umístěným sprchovým koutem a oddělenou toaletu. Dva z pokojů mají své prostorné šatny, které využívají místa v podkroví. Dále je zde terasa a balkon. Plocha samotné zahrady je 947m2, dohromady má pozemek 1.127m2. V současné době se zahrada využívá hlavně pro soběstačnost majitele, najdeme tu tedy ovocné stromy, základní zeleninu i místo pro Kur domácí.

V obci je školka a jezdí sem příměstská hromadná doprava. Okolí domu je klidné a plné zeleně. V obci je moc hezký rybník, který svádí k dlouhým hovorům, v altánku na břehu (osobně vyzkoušeno).

Hledáte- li místo, kde bude Vaše rodina žít klidným vesnickým životem, ale zároveň budete mít veškeré výhody velkoměsta na dosah ruky, je tento dům pro vaši rodinu to pravé. Lokalita, velký pozemek, hodně místa v domě a možnost být částečně soběstačný, to jsou hlavní devizy této nemovitosti. Budu se těšit na prohlídku, kterou si můžeme domluvit na telefonu 727 832 834

.

.

Informace o nemovitosti

Typ: Rodinný dům

prodej

Adresa: Libeň 36, Libeř

Cena: 9 500 000 Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: Cihlová, smíšená

včetně právního servisu, poplatků a provize RK

Plocha užitná: 291 m2

Plocha sklepa: 93 m2

Počet koupelen: 2

Počet pokojů: 6

Počet NP: 2

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Sklep, Zahrada, Balkon, Terasa, Garáž

Voda, pitná, 220V, Kanalizace, Plyn, TV kabel

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Obchod, Školka, Úřady, 

Kontaktujte mne

Dispoziční plánky

3D plánek