Prodej bytu 1+kk se zahrádkou, Habrová -Holubice

Novinka 4.190.000,-Kč včetně služeb

Dobrý den,

představte si, jak se ráno probudíte do ptačího zpěvu a vychutnáte si šálek kávy na terase vaší vlastní předzahrádky. V létě si posedíte sami, nebo s přáteli, můžete něco ugrilovat, nebo si pěstovat vlastní bylinky a trávit příjemné večery pod hvězdnou oblohou. Byt je tak akorát pro jednoho nebo dva a je vhodný i k pronájmu.  

Klíčové Vlastnosti


¤ podlahová plocha 39,8 m2

¤ k bydlení nebo i k rekreaci

¤ Předzahrádka 20m2

¤ klidné prostředí

¤ 30 minut do Prahy

¤ vyhrazené parkování

Fotogalerie - lokalita

O Holubicích

O Holubicích toho mohu říci hodně. Sám tu bydlím a je mi tu dobře. Je tu přátelská atmosféra a aktivní komunita lidí. I když se nachází v klidném prostředí mimo Prahu, dostanete se sem pohodlně. Když jsem před 16 lety o Holubicích uvažoval já, bylo důležité jak rychle se dostanu do Prahy. Vyhovuje mi že autobus jezdí ve špičkách po 10 minutách a mimo ně po půl hodině. Na metro "A" Bořislavka jede 28 minut. Autem se dostanete za přibližně poloviční dobu. Je pravda, že na poprvé Vám to z Prahy přijde daleko, ale člověk si zvykne a za ten klid to stojí. Navíc většinu úřadů najdete v nedalekých Kralupech nad Vltavou. 

V obci naleznete vše, co potřebujete pro spokojený život. Večerku, hospodu nebo restauraci, skvělou rodinnou kavárnu, mateřskou a základní školu, lékaře a spoustu hřišť. Příležitostí k procházkám, cyklistickým výletům a relaxaci je dost i v okolí. Vyrazte na nedaleký Okoř, nebo třeba k Vltavě na Dvořákovu stezku. Zajímavý je park v Nelahozevsi, nebo Hostibejk v Kralupech. Obec jako taková se dynamicky rozrůstá, ale zachovávají se zde typické vesnické tradice. Majáles, masopust, nedělní fotbal místního klubu a podobně. 

Byt

O bytě

Byt který Vám chci dnes představit je ve stejném domě jako sám bydlím. Má 39,8m2 podlahové plochy a 20m2 velkou zahrádku. Postaven byl v roce 2008 a vlastní ho stále první majitelka. Ta si z nadstandartní šatny zbudovala samostatnou ložnici a tak se ušetřilo místo v hlavním pokoji. I tak je zde dostatek úložného prostoru. Byt je vytápěn vlastním elektrickým kotlem a voda je ohřívána boilerem. Auto zaparkujete na vyhrazeném místě před domem. V domě je k dispozici kolárna/kočárkárna. Dům má 17 bytů a je zde příjemná atmosféra.

Myslím, že osobní zkušenost je za tisíc slov, a tak Vás srdečně spolu s majitelkou zveme na prohlídku tohoto hezkého bytu, kterým Vás rád provedu. Budete se tak moci zeptat na vše, co Vás zajímá, přímo u zdroje. Ladislav Jandáček. 

Plánky


Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: byt 1+kk

Příslušenství: zahrada

Adresa: Habrová 76, Holubice Kozinec

Cena: 4.190.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: osobní

Stav: udržovaný, velmi dobrý

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: cihlová

Plocha užitná: 39,8m2

Počet místností: 1

Šatna: 1

Počet koupelen: 1

Počet NP: 3

Typ objektu: patrový

Vodovod, 220V, kanalizace, internet

Energetická náročnost: C

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta v Tursku, Škola, Školka, Úřady, lékař, zubař

Kontaktujte mne


Ke stažení