Prodej bytu 3+KK Železná, Mladá Boleslav

Prodáno

Dobrý den, dnes Vám chci představit hezký byt v historickém centru Mladé Boleslavi. Můžete se těšit na hezký a téměř nový byt 3+kk s dvěma terasami a hezkým výhledem. Parkovací místo je vyhrazené v garáži v přízemí domu. K bytu přísluší i sklep. Nejdříve se podívejte na fotky interiéru, následované fotkami výhledů z teras. Níže pod nimi najdete virtuální prohlídku a základní údaje o bytě včetně dispozičního plánku. Užijte si to :)

Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha bytu 121 m2 bez teras a sklepa

¤ stavba z roku 2017 s výtahem

¤ 3+KK, dvě terasy, parkovací místo, sklep

¤ kvalitní materiály, podlahové topení, klimatizace

¤ Železná, Staré Město, Mladá Boleslav

¤ hezké výhledy


Fotogalerie

Interiér

Popis

Byt má 121 metrů k nim přísluší jižní terasa 7 metrů čtverečních a severní balkon 2 metry čtvereční. Sklep má plochu 6 metrů čtverečních. Byt je ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu z roku 2017 s výtahem. Nejhezčí částí je určitě obývací pokoj, který je spojený s kuchyní a jídelním koutem. Veškeré zóny jsou přirozeně uspořádány a tvoří hezký a funkční celek. Dostatek světla zajistí prosklená stěna, která směřuje do ulice Železná. 

Chodbou se dostáváte ke koupelně, která vás stejně jako mne, ohromí svou velikostí. Je zde tolik úložného prostoru, že ručníky, nebo kosmetiku už nebudete muset skladovat nikde po bytě, tak jak je to běžné v jiných bytech. Toaleta je zvlášť naproti koupelně a vedle ní je i místnost na pračku a úklidové prostředky. O teplo v bytě se stará podlahové vytápění a na léto je připravena klimatizace.

Pokud budete pokračovat chodbou dále najdete dvě prostorné ložnice ve kterých se i přes svůj atypický tvar nebudete cítit stísněně. V obou ložnicích jsou vestavěné skříně a obě ústí na společnou částečně zastřešenou jižní terasu, která vás prostě bude bavit. Zvlášť při pohledu směrem k hradu si budete připadat jako v Itálii. Představte si jaro, západ slunce a dobré víno....

Jistě Vás zajímají i náklady na bydlení. V tuto chvíli je předpis záloh stanovený na 4957,- včetně garážového místa. Z toho fond oprav je 1.710,-. Na elektřinu je záloha 800,- Kč s tím, že zde bydlí občasně dva lidé.


Fotogalerie

Exteriér a výhledy

Virtuální prohlídka


Plánky a informace k bytu

Došli jste až sem a byt Vás zaujal? Jestli uvažujete o jeho koupi, tak si můžeme domluvit společnou prohlídku. Můžete to udělat přes formulář níže, nebo mi rovnou zavolat na telefon 727832834 . Bude mi potěšením vám byt ukázat a odpovědět na vaše dotazy. Ladislav Jandáček.

Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: Byty, 3+kk

Příslušenství: 2x terasa, 2x parkování, sklep, klimatizace

Adresa: Železná 160, Mladá Boleslav 

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: Cihlová

včetně DPH, s provizí RK

Plocha užitná: 121m2

Počet místností: 3

Počet koupelen: 1

Počet pokojů: 3

Patro, podlaží: 4. nadzemní podlaží

Počet NP: 5

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb, restaurace, kavárny

Kontaktujte mne

Ke stažení