Prodej rodinného domu, Brandýsek u Kladna

Prodáno

Dobrý den, dnes Vám chci představit dům v Brandýsku u Kladna, který stojí na hezkém místě, je nový a má praktickou a příjemnou dispozici. Jmenuji se Ladislav Jandáček a už se nemohu dočkat až vám ho tu představím, tak se se mnou pojďte podívat. Na stránce najdete video prohlídku, všechny fotky, plánky, virtuální prohlídku a hlavní informace důležité pro Vaše rozhodování.

Video - Prohlídka

Video upoutávka k prodávanému domu.


Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha 126 m2

¤ novostavba - kolaudace 2021

¤ hezké místo s výhledem

¤ 4+KK

¤ klimatizace

¤ podlahové vytápění

¤ pozemek 900m2

¤ 14 minut do centra Kladna

¤ 22 minut na Zličín


Fotogalerie - dům a okolí


Lokalita

Brandýsek je obec ve středních Čechách, leží 6 km severovýchodně od Kladna. Má rozlohu 3,89 km² a žije zde přibližně 2 100 obyvatel. První zmínka o obci (in villa Brandis) pochází z roku 1345. Až do počátku 19. století zněl název obce Brandýs (u Slaného), teprve od této doby se pro lepší odlišení od měst stejného jména užívá ve zdrobnělé podobě Brandýsek.  V obci jsou obchody, škola, školka, pošta i lékárna.

Okrajem obce prochází dálnice D7, jezdí sem autobus a vlak. Hromadnou dopravou se tak dostanete do Prahy, do Slaného, nebo na Kladno. Například na Ruzyň je to odtud 26 minut autobusem. Autem je to pak přibližně 17 minut.

Dům stojí na hraně kopce a tím Vám nabízí hezký výhled na celou obec a do okolí. Parcela je 900m velká, rohová a tak budete mít plot pouze s jedním sousedem. Osobně myslím, že poloha pozemku je jednou z největších výhod. Hlavní terasa a zahrada je položena na jihovýchodní stranu domu a plynule navazuje na obývací pokoj. 

Parcela je na okraji obce jako poslední okrajová. Plochy okolo ní jsou v platném územním plánu z roku 2017 vedené jako "plochy smíšené nezastavěného území - přírodní". Územní plán jak grafickou, tak i textovou část vám nabízím ke stažení níže.


Fotogalerie - vnitřní prostory


O domě

Dům je bungalov s dispozicí 4+kk má dvě koupelny, technickou místnost, kumbál a garáž. Celková podlahová plocha je 126m2 bez garáže pak 104. Dům je postaven tak, že hlavní obytná část je na jižní stranu s výhledem do krajiny a je zde dostatek světla po celý den. V kvalitní kuchyni od firmy DanKüchen se Vám bude dobře pracovat a díky propojení s obývacím pokojem neztratíte kontakt s rodinou. Obývací pokoj přes francouzské dveře navazuje na terasu a dále na zahradu. Krb v obývacím pokoji Vám pak vytvoří příjemnou atmosféru plnou rodinné pohody. Hlavní ložnice je orientována na stejnou stranu jako obývací pokoj a má k dispozici svoji koupelnu s toaletou. Ostatní pokoje a druhá koupelna jsou orientovány na severozápadní stranu. Dispozici si můžete prohlédnout na plánku, nebo ve virtuální prohlídce níže.

Pojďme se podívat ta technickou stránku domu. Dům je cihlový (Porotherm), zateplený. Okna mají tři skla v hliníkovém rámu a na střeše jsou pálené tašky. Je zde napojení na obecní vodu, kanalizaci, dále na plynovod a elektřinu. Plynový kondenzační kotel se stará o teplou vodu a teplo, které pak přes podlahové vytápění předává do celého domu. Pro příjemné klima v létě je tu klimatizace. O bezpečnost se stará systém Jablotron. Do garáže se vejde jedno auto, další dvě pak můžete nechat před ní.

Jedinou věc kterou je třeba dobudovat je zahrada. Je zde příprava na bazén a projekt k zahradnímu domku. Nicméně, jak bude zahrada ve finále vypadat bude už na vás. Pro někoho výhoda, pro někoho ne. To už nechám na vašem uvážení.

Faktem však zůstává, že si zde můžete koupit nový dům s hezkou dispozicí na hezkém místě. A to jsou věci kterých dle mého záleží nejvíce. Osobně si myslím, že dům je pro rodinu, která ocení výhled do krajiny a použité materiály.


Dispoziční plánek

Zde jsou plánky k domu. Ten s rozměry máte možnost si stáhnout níže.


Virtuální prohlídka


Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: rodinný dům, vila

Dispozice: 4+kk

Příslušenství: Garáž, klimatizace, podlahové vytápění

Adresa: Nad Vodojemem, Brandýsek

Vlastnictví: Osobní

Stav: Novostavba

Umístění: klidná část obce

Konstrukce: Cihlová - Porotherm

včetně DPH, s provizí RK

Plocha podlahová: 126m2

Počet místností: 6

Počet koupelen: 2

počet toalet: 2

Počet pokojů: 4

Počet NP: 1

Počet PP: 0

Garáž: ano

Typ objektu: patrový

Voda pitná obecní, 220V, Kanalizace, elektřina, plyn

MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne


Ke stažení


Poděkování

Na přípravě se podílelo více lidí a tady je mé poděkování.

  • Majitelům za důvěru
  • Danu Galbovi za fotky a Video
  • Dominiku Altmanovi za dron
  • Yvoně Žerebné za to co mne naučila 
  • Matterport za 3D sken