Prodej rodinného domu, Horní Podhájí, Struhařov u Benešova

Prodáno

Dům který Vám chci dnes ukázat má hned několik skvělých věcí. Byly to důvody proč si jej majitelé také vybrali, když ho kupovali. Prvním z nich je výhled z obývacího pokoje, terasy a bazénu, ten vás neomrzí a při západu slunce je to jako v pohádce. Druhou věcí je parcela jako taková. Buď se můžete kochat již zmiňovaným výhledem, nebo pokud chcete více soukromí zajdete na druhou terasu, ta je směřována na louku a do lesa a tak vás nebude nikdo rušit. navíc v zimě se můžete bavit sledováním sáňkujících dětí a popíjet při tom třeba Bombardino jako v Itálii :) 

Video - Prohlídka


Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha 121 m2 + terasy

¤ novostavba- kolaudace 2020

¤ bazén se slanou vodou

¤ 4+KK

¤ hezké místo

¤ pozemek 1078m2

¤ 5 minut do Benešova

¤ kraj obce


Fotogalerie - dům a okolí


Lokalita

Jsme v Horním Podhájí, ležící asi pět minut autem od Benešova. Menší vesnice spadající pod obec Struhařov v jejímž okolí jsou lesy, louky a pole. Nejbližší potraviny jsou ve Struhařově, nebo v Benešově. Tam najdete také veškerou občanskou vybavenost jako lékárnu, lékaře, bankomaty, restaurace, školky, školy a státní úřady. 

Dům stojí na mírně svažitém pozemku 1.078 metrů čtverečních, na okraji obce, hned u louky a lesa. Hlavní terasa je položena na jižní straně domu a plynule navazuje na obývací pokoj. Je orientována do mírného "ďolíku" a tak máte celou vesnici pod sebou jako na dlani. Druhá terasa je na západní stranu, kde žádný dům neuvidíte, zato se tu občas pasou srnky a je tu maximum soukromí.

Parcela je na okraji obce jako poslední okrajová. Plochy okolo ní jsou v platném územním plánu z roku 2017 vedené jako "plochy smíšené nezastavěného území - přírodní". Územní plán jak grafickou, tak i textovou část vám nabízím ke stažení níže.


Fotogalerie - vnitřní prostory


O domě

Dům je bungalov s dispozicí 4+kk a podlahovou plochou 121 m2. Je koncipován tak, že hlavní obytná část je na jižní stranu s výhledem do krajiny a je zde dostatek světla po celý den. Prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou jsou uspořádány tak, že každá část plní svůj účel a zároveň ..... To co se Vám bude opravdu líbit je to, jak plynule na obývací místnost navazují obě terasy, dále bazén a pergola. Ta je osazena krbem, který potěší oči a zahřeje a dále plynovým grilem, který potěší milovníky grilovaného masa a zeleniny. Navíc to je skvělé místo pro posezení s přáteli i když jich bude trochu více.

Na druhé straně domu naleznete ložnice, koupelnu a technickou místnost. Ty jsou orientovány na stranu severní a díky tomu se vám zde bude dobře odpočívat. Navíc je to tím pádem hezky oddělené od případné párty vpředu. 

Pod terasou je garáž a na pozemku je také postavená druhá pergola spojená s kůlnou. Tam se nalézá technologie pro údržbu slané vody v bazénu. Dům je vytápěný elektřinou. Je napojený na obecní vodu i kanalizaci. Příjezdová cesta je obecní.

Osobně si myslím, že dům je pro rodinu, která ocení výhled do krajiny, použité materiály a která svůj čas tráví hodně venku pokud to dovoluje počasí. Ať už je to na zahradě, nebo po okolí na výletech.


Dispoziční plánek

Zde jsou plánky k domu. Ten s rozměry máte možnost si stáhnout níže.


Virtuální prohlídka


Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: rodinný dům, vila

Dispozice: 4+kk

Příslušenství: technická místnost, garáž, terasa, bazén, terasy, pergola, venkovní krb, venkovní gril

Adresa: Horní Podhájí, Struhařov

Vlastnictví: Osobní

Stav: Novostavba

Umístění: klidná část obce

Konstrukce: Cihlová

včetně DPH, s provizí RK

Plocha podlahová: 121m2

Počet místností: 6

Počet koupelen: 1

počet toalet: 1

Počet pokojů: 1

Počet NP: 1

Počet PP: 0

Garáž: ano

Typ objektu: patrový

Voda pitná obecní, 220V, Kanalizace, elektřina

MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne


Ke stažení


Poděkování

Na přípravě se podílelo více lidí a tady je mé poděkování.

  • Majitelům za důvěru
  • Marušce Svobodové za přípravu domu
  • Yvoně Žerebné za to co mne naučila 
  • Danu Galbovi za fotky a Video
  • Dominiku Altmanovi za dron
  • Matterport za 3D sken