Usedlost - rodinný dům, Skramouš, Mšeno

Novinka 5.150.000,-Kč včetně služeb

Dobrý den,

hledáte-li usedlost, kde se budete cítit dobře, kde vás obklopí klid, štědrá příroda (v kraji ovoce a ořechů), a přitom budete jen pár minut od veškeré občanské vybavenosti (lékaře, obchodu, školy), pak jste narazili na nabídku právě pro Vás.

Klíčové Vlastnosti


¤ podlahová plocha 479 m2

¤ k bydlení i rekreaci

¤ částečně v rekonstrukci

¤ krásné prostředí

¤ 5 minut do města

¤ dva obytné domy

Fotogalerie - lokalita

O lokalitě

Město Mšeno a naše vesnice Skramouš kde dům leží, se rozkládají na kraji nádherného Kokořínska a je ideálním místem pro ty, kteří hledají domov v malebném prostředí spojeném s přírodou i kulturním bohatstvím. Toto okouzlující místo vám přinese nejen krásu Kokořínského regionu, ale také pohodlný a klidný životní styl. Mšeno s výborným spojením do Prahy, je vstupní branou do CHKO Kokořínsko - Máchova kraje. Za domem se před Vámi otevře krajina se skalnatými útesy, příjemnými lesy a rybníky z nich nejznámější je přírodní koupaliště Harasov. Houbaření, lesní plody, turistika, cyklistika, skalní lezení a další možnosti jsou doslova za rohem. Vlaková zastávka je naproti domu a autobusové spojení funguje v rámci PID.

Fotogalerie - lokalita

O budovách 

Objekt splňuje nároky na menší zahradu (přitom dostačující pro ovocné stromy a pěstování zeleniny), a naopak nabízí více prostor pod střechami. Ty tvoří tři budovy, viz přiložený půdorys. Jedna je ze začátku 19. století a druhé dvě byly dokončeny bezmála o sto let později na začátku století dvacátého. Jsou postaveny z cihel a pískovce o silných zdech skýtajících dobrou tepelnou izolaci. Ve stodole se vchází do jeskyně zahloubené v pískovcovém masivu. Stavení prošlo velkou rekonstrukcí, teď zbývají vnitřky. V novější části usedlosti je dokončena větší obývací místnost s kuchyňkou a koupelna. Tam bydlí i současný majitel. Nízkopodlažní část, nabízející 2+1 s velkou koupelnou, je ve stavu k dokončení. Interiéry si tedy můžete dobudovat dle vlastní představy. Objekt je vyklizený, nové jsou rozvody vody, odpadů, střechy, okna a komín pro krb. To ostatní bude již na novém majiteli. Nad celou budovou je příjemné pochozí podkroví pro další dva větší pokoje. Stodola je nyní využívána jako letní kuchyně a místo k rodinným oslavám nebo posezení s přáteli. Na první pohled Vás uchvátí a má svoje neodolatelné kouzlo.

Díky dispozicím a možnostem dvou staveb zde najde svůj domov jak rodina s dětmi, pro něž je oddělené bydlení, tak i manželé, kteří se už o nikoho starat nemusejí, ale mohou ubytovávat návštěvy.

Myslím, že osobní zkušenost je za tisíc slov, a tak Vás srdečně spolu s majitelem zveme na prohlídku osobitého venkovského stavení, kterým Vás rádi provedeme. Budete se tak moci zeptat na vše, co Vás zajímá, přímo u zdroje. Ladislav Jandáček. 

Plánky

Plánek - prodej domu Skramouš
Plánek - prodej domu Skramouš

Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: dům

Příslušenství: kůlna, sklepy, dům pro hosty

Adresa: Skramouš 31, Mšeno

Cena: 5.150.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: osobní

Stav: udržovaný

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: kamenná, cihlová

Plocha užitná: 479m2

Plocha pozemku: 935m2

Obytná plocha 185m2

Počet místností: 6

Počet koupelen: 2

Počet pokojů: 5

Počet NP: 2

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Vodovod, 220V, jímka,

Energetická náročnost: G

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne


Ke stažení