Pronájem 3+kk Hausmannova

Pronajato

Fotogalerie

Virtuální prohlídka


Klíčové Vlastnosti

¤ nájem: 17.000,-Kč/měsíc

¤ vybavený byt

¤ blízko zeleně

¤ poplatky: 5.900 včetně elektřiny a plynu 

¤ pěkný prostor 90 m2

¤ dostatek úložného prostoru

¤ Vratná jistota: 1x nájem s poplatky,-

¤ lodžie 2,8m2

¤ blízké nákupy

Popis

Máte tří nebo čtyř člennou rodinu a potřebujete pro ní hezké, prostorné bydlení blízko zeleně? Hledáte byt, který má velký obývací pokoj, dvě ložnice, velkou koupelnu a dostatek úložného prostoru? Nevadí Vám panelový dům, ale nechcete bydlet v domě, kde je sto šedesát bytů? Jestli ano, tak se podívejte na naši čerstvou nabídku bytu 3+kk k pronájmu v Modřanech. V bytě bydlel můj kamarád se svou rodinou. Nyní si postavili domek a svůj bývalý domov dávají k pronájmu. Hledáme lidi, kteří ocení velký byt v lokalitě se spoustou zeleně, dlouhodobý pronájem, dobrou dopravní dostupnost (nejen do centra :)) a veškerou občanskou vybavenost.

Vybavení zůstane tak jak je na fotkách. Parkovat lze před domem, nebo se dá v blízkosti pronajmout garážové stání. Na autobus je to minuta chůze a ten vás zaveze za čtvrt hodiny na Smíchov nebo na Kačerov. Doslova za rohem je Supermarket a další dva do 5 minut od domu. Kutilové ocení blízkost Hobby marketu OBI.

Les v Hodkovičkách je severně. Západně podél Lhoteckého potoka dojdete do lesa na Kamýku, nebo se dejte jižně do Modřanské rokle nebo do Komořan. Sjeďte západně z kopce a jste na cyklostezce u Vltavy. Možností je tu hodně a myslím, že se Vám tu bude líbit stejně jako mému kamarádovi. Zavolejte mi na 727 832 834 a domluvme si společnou prohlídku. Těším se na viděnou Ladislav Jandáček 

Informace o nemovitosti

Typ: Byty, 3+kk

pronájem

Adresa: Hausmannova 3001

Cena: 17.000,- Kč

Poznámka k ceně: poplatky 5.900,- včetně energií

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Konstrukce: panelová

Plocha užitná: 90m2

Počet nebytových prostor: 1

Patro, podlaží: 2. nadzemní podlaží

Počet NP: 4

Typ objektu: patrový

Lodžie

Voda, pitná, 220V, Kanalizace,

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne