Proč je chata u lesa nejlepší investice od vynálezu křupavé slaniny.

18.06.2024

Je s podivem že člověk dokáže žít bez signálu uprostřed přírody bez újmy na zdraví :)). A tak jsem vás napsal pár důvodů, proč je chata u lesa lepší než terapie (a taky pravděpodobně levnější!). Už od dětství na ní jezdíme a pro mne je to nejkrásnější místo na světě. Doslova to tam miluju. 

 Tady je pět výhod které vlastnictví chaty přináší:

  • Digitální detox: Zapomeňte na emaily, sociální sítě a zprávy. Tady vládne klid, zpěv ptáků a šumění stromů, nebo deště. (A možná i vaše zoufalé pokusy rozdělat oheň.)
  • Přírodní posilovna: Kdo potřebuje drahé fitness centrum, když má les plný stromů. Jako topit se někdy musí a až se vás podzim zeptá "co jsi dělal v létě?", tak ta lepší odpověď je dřevo (Jen bacha na kance a tím nemyslím ty co jdou z hospody.)
  • Nekonečná zábava: Houbaření, rybaření, opékání buřtů, pozorování hvězd, tlachání o smyslu života (všichni víme že je to 42) ... Zábava nebere konce! A když už vás to omrzí, vždycky můžete zkusit postavit domeček pro skřítky.
  • Kulinářské dobrodružství: Zapomeňte na polotovary a mikrovlnku. Chlapskej buřtguláš s chlebem je nejvíc. Tady se vaří na kamnech, nebo ohni, griluje se na roštu a pečou se brambory v popelu. A slanina? Ta chutná nejlíp na všem!
  • Únik z reality: Nechte za sebou stres, shon a starosti. Tady se čas zastaví (do neděle) a vy můžete konečně dýchat. A možná i trochu meditovat, pokud vás to chytne.
  • Klidně se stavte na pivo, až půjdete okolo. Zažijete to na vlastní kůži :))

    Láďa