Stěhování naší kanceláře -září/říjen 2019

11.09.2019

Pozitivní klientská zkušenost je pro mne základní prioritou. Stejný cíl a prioritu má i QARA, komunita realitních makléřů, a proto také spolupracujeme. 

Klienti se nám vracejí a nechávají pozitivní reference. Díky tomu se nám daří společně růst, neustále zlepšovat naše služby a zákaznický zážitek. 

Proto je mou milou povinností Vám oznámit, že naší pražskou kancelář stěhujeme do zcela nových a moderních prostorů. Dosud jsme byli v hezkých, funkčních prostorách v Římské ulici v rámci činžovního domu. Nyní pro Vás připravujeme světlé, vzdušné místo kam, jak doufám, rádi zavítáte, a prodej nebo koupě bytu bude příjemným zážitkem. 

Osobně se do nových kanceláří moc těším. Rozvržení a dispozici navrhl najatý designér s úmyslem vytvořit inspirativní místo, kde bude prostor jak pro hlubokou práci, tak i pro sdílení zkušeností mezi námi makléři. A právě tato synergie je to co naše služby posouvá tak rychle kupředu. Trochu nepokorně si troufám říci, že právě toto ze mě a Qary jako takové rychle utváří jedničku v kvalitě a šíři poskytovaných služeb. 

Těším se na Vás!

Ladislav Jandáček 


#ladislavjandacek #Qara #stěhování #nove #kancelare #praha #centrum