Nájem bytu 2+KK, Kamýcká Suchdol, Praha

Novinka 20.000,- + služby a energie

Dnes Vám představuji byt k pronájmu na pražském Suchdole. Zajímavý bude, vzhledem k dispozici, pro jednoho nebo dva lidi, Kteří chtějí bydlet v hezkém bytě s balkonem a výbornou dopravní dostupností do Dejvic, nebo na metro A. Níže se dozvíte všechny důležité informace k bytu, cenu nájmu, služby, dispoziční plánek i virtuální prohlídku.


Klíčové Vlastnosti

¤ nájem: 20.000,-Kč/měsíc

¤ pěkný prostor 51 m2

¤ služby: 4.000,- Kč/měsíc + 1000,- elektřina

¤ balkon + komora

¤ Vratná Kauce: 1x nájem s poplatky,-

¤ novostavba - je možné pronajmout i parkování

Fotogalerie

Informace o bytě

Představuji Vám hezké a téměř kompletně vybavené 2+kk s balkonem a komorou. Byt je ve 3. podlaží cihlového domu s výtahem. Byt je prostorný a příjemně světlý. Vybavení které je na fotkách odpovídá tomu, které bude v bytě zůstávat, kromě sedačky a jídelního stolu. Pračka je schovaná v komoře, spolu s dalšími věcmi denní potřeby, které jsme vám nefotili. V pěší vzdálenosti od bytu pak seženete téměř vše k denní potřebě. Je tu pošta, lékárna, drogerie, restaurace atd. Nejbližší potraviny jsou hned naproti přes ulici. Stejně jako zastávka autobusu. Ten vás doveze přes Podbabu až na stanici metra A Dejvická. 

Pokud hledáte hezký zařízený byt s kompletní občanskou vybaveností v okolí, domluvme si prohlídku přes formulář níže, na emailu jandacek@qara.cz nebo na telefonu 727832834. Ladislav Jandáček 

Virtuální prohlídka

Informace o lokalitě

Suchdol je městská čtvrť rozkládající se na severu Prahy na levém břehu Vltavy a náležející od roku 1990 k městské části Praha-Suchdol. K Praze byla původní obec Suchdol přičleněna 1. ledna 1968 jako součást obvodu Prahy 6. Suchdol si po připojení k Praze zachoval svůj místní národní výbor, který byl poté transformován v místní úřad a pak v úřad městské části.

K významnějším objektům patří rozsáhlý areál České zemědělské univerzity, Základní škola Mikoláše Alše, Brandejsův statek jinak zvaný Suchdolský zámeček a kaple sv. Václava. V těsné blízkosti Suchdola se rozkládá skalní útvar Kozí hřbety. Za ním je romantické Tiché údolí, spojující Únětice a Roztoky u Prahy. V Tichém údolí se nachází Alšova vyhlídka, z níž lze vidět Kozí hřbety, únětické rybníky a část Tichého údolí. 

Zajímavost: 30. října 1975 kolem 9.20 h dopoledne havarovalo za mlhy v zahrádkářské kolonii u Suchdola v katastrálním území Sedlec letadlo DC-9 jugoslávských aerolinií na lince Tivat-Praha po nárazu do pahorku. Zemřelo 71 cestujících a 4 členové posádky, 45 jich přežilo. Letadlem cestovali převážně čeští turisté vracející se z dovolené na Jadranu. Zničeno bylo kolem 15 chatek, z toho 5 shořelo. Událost je umělecky ztvárněna v posledním dílu televizního seriálu Sanitka.  Zdroj Wikipedie

Detail k nemovitosti

Nájem Nájemné: 20.000,- Kč / měsíc

Zálohy na služby: 4.000,-Kč + 1.000,- elektřina / měsíc

Adresa: Kamýcká 243/4D, Praha Suchdol

Typ: Byt, 2+kk + balkon

Příslušenství: Komora, balkon, možnost pronajmout parkování

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Konstrukce: Cihlová

Plocha užitná: 51m2

Patro, podlaží: 3. nadzemní podlaží

Počet NP: 4

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace,

MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne