Nájem bytu 5+KK, Nad Kundratkou, Praha 9 Libeň

Pronajato


Dobrý den, dnes Vám chci představit velký byt 5+kk s balkonem a garáží v rodinném domě. Byt prošel čerstvě rekonstrukcí a očekává své první nájemníky. Níže se seznámíte s fotkami i dispozicí. Virtuální prohlídkou, lokalitou i financemi potřebnými k tomuto hezkému bydlení. Hledáte-li klidné bydlení ve velkém a světlém bytě, bude se Vám tato nabídka líbit.


Klíčové Vlastnosti

¤ nájem: 35.000,-Kč/měsíc

¤ pěkný prostor 113 m2 + 13 m2 balkon

¤ po rekonstrukci

¤ služby: 12.000,- Kč/měsíc včetně ele. a plynu 

¤ balkon, sklep, parkování

¤ Vratná Kauce: 1x nájem s poplatky,-

¤ Nevybavený 

¤ klidná ulice

Fotogalerie


Informace o bytě

Byt se nachází v 2. podlaží rodinného domu, má vlastní balkon a vyhrazené místo v garáži. Čerstvě prošel kompletní rekonstrukcí a pronajímáme ho jako nevybavený. K dispozici však máte veškeré základní spotřebiče jako pračku, lednici a komplet vybavenou kuchyň včetně myčky. Výhodou je že budete mít k dispozici 4 ložnice, z nichž některou z nich můžete využívat jako pracovnu. pohodlně se sem tedy vejde čtyř i pětičlenná rodina. Díky klidné ulici budete mít dostatek klidu na odpočinek či práci, pokud pracujete z domova. O teplo a teplou vodu se stará plynový kotel. A protože jste v rodinném domě, dalším nákladem na bydlení je tak už jen elektřina, studená voda, internet a popelnice.

K bytu přísluší i místo v garáži a do sklepa se Vám pohodlně vejdou sezónní věci. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně lékařů, obchodů, metra, zastávky autobusu nebo pošty. Nedaleko domu se nachází Prosecké skály, nebo vyhlídka Emy Destinové.

S majitelkou, která v domě sama bydlí, hledáme pohodové dlouhodobé nájemce, kteří ocení klid, prostorný a světlý byt a parkování. Pokud vás má nabídka zaujala, budu rád pokud si domluvíme osobní prohlídku přes formulář níže, na telefonu 727832834, nebo na emailu jandacek@qara.cz . Těším se na viděnou. 

Ladislav Jandáček 

Virtuální prohlídka


Informace o lokalitě

Libeň tvoří jižní část pražské městské části Praha 8 a zasahující i do městských částí Praha 7 a Praha 9. Sousedí s Karlínem, Trojou, Kobylisy, Střížkovem, Prosekem, Vysočany a Žižkovem. Od Holešovic Libeň odděluje řeka Vltava. Tvoří severní a severovýchodní rozšíření centra metropole hlavního města Prahy, nazývané širší centrum.

V minulosti díky svému členitému reliéfu patřila k nejromantičtějším pražským předměstím. Čtvrť se nachází mezi pražskými kopci Labuťka, Hájek, Sluncová, Vítkov, Ládví, Okrouhlík a Zámecký vrch, část Libně se nazývala Podviní. Protéká tudy potok Rokytka a tvoří údolí, v místě rozlivu směrem k Vltavě vytváří prostornou nivu. Ves Libeň je písemně doložena. Ve druhé polovině 19. století se změnila na průmyslové centrum severovýchodu Prahy. V letech 1898-1901 byla Libeň městem, v roce 1901 byla připojena k Praze jako její 8. čtvrť. Až do druhé světové války zde bylo rozsáhlé židovské město. Židovské stavby lze stále dohledat především ve Středí a Dolní Libni.

Na území Libně byl podepsán tzv. Libeňský mír mezi Rudolfem II. a jeho bratrem Matyášem Habsburským (1608), byla tu provozována první předměstská tramvajová trať v Praze (1896) a uskutečnil se tu atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha (1942), který zde i v nemocnici Na Bulovce zemřel.

S Libní jsou provázaná jména spisovatele Bohumila Hrabala, výtvarníka Vladimíra Boudníka nebo básníka Karla Hlaváčka. V Horní Libni se nacházela slavná restaurace Na Vlachovce, která byla považován za jedno z tradičních míst setkávání příznivců dechové hudby v Praze.  zdroj Wikipedie

Informace o nemovitosti

Nájem Nájemné: 35.000,- Kč / měsíc

Zálohy na služby: 10.000,-/ měsíc včetně elektřiny a plynu

Adresa: Nad Kundratkou 1020, Praha 9 Libeň

Typ: Byt, 5+KK sklep, balkon, parkování

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Konstrukce: Cihlová

Plocha užitná: 113 m2 + 13 m2 balkon

Počet nebytových prostor: 2

Patro, podlaží: 2. nadzemní podlaží

Počet NP: 2

Typ objektu: patrový

Komora, Zahrada

Voda, pitná, 220V, Kanalizace,

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne