Nájem bytu 2+1, Fillova, Praha 4

Pronajato

Dobrý den, dnes Vám chci představit dobře dispozičně řešený byt 2+1 v atraktivní lokalitě 5 minut chůzí na metro Budějovická. Byt není sice podle poslední módy, ale nabídne Vám příjemné bydlení v klidném domě a se skvělou občanskou vybaveností v okolí.


Klíčové Vlastnosti

¤ nájem: 16.000,-Kč/měsíc

¤ pěkný prostor 54 m2

¤ služby: 3.150,- Kč/měsíc + ele (1500,-), plyn (200,-) převodem 

¤ částečně vybavené

¤ Vratná Kauce: 1x nájem s poplatky,-

¤ 5 minut chůze na metro Budějovická 

Fotogalerie

Informace o bytě


Byt má dispozici 2+1 a nachází se v 1 patře. Na chodník je to více jak 2,5 metru a tak se nemusíte bát, že Vám bude někdo koukat do talíře. Navíc ulicí projíždí hlavně ti kdo tam bydlí a tak je tu klid a pohoda. Tedy děti ve školce naproti přes ulici nějaký hluk vyrobí, ale jen dopoledne. Samostatné neprůchozí místnosti nabídnou dost prostoru jak pro obývací pokoj, tak i pro ložnici. Vybavení v bytě zůstává jak je na fotografiích a tak budete potřebovat jen svoji postel a možná nějaký pracovní stolek, nebo komodu. Skříní je po bytě dost. Dvě jsou v předsíni a jedna velká v obývacím pokoji. Prostoru k uložení věcí je tedy dost.

Virtuální prohlídka

Informace o lokalitě


V okolí najdete mimo jiné několik nákupních center, jako například OC DBK, OC Arkády Pankrác nebo NC Brumlovka. V těchto centrech najdete obchody s oblečením, kosmetikou, potraviny a spoustu dalších služeb.

Pokud hledáte místo pro odpočinek, můžete se vydat například do nedalekého parku Habrovka nebo do Michelského lesa, který je oblíbeným místem pro pikniky a procházky. V blízkosti se nachází také sportoviště, restaurace a mnoho dalšího. Celkově je lokalita pěkným místem pro bydlení i pro práci. Má dobrou dopravní dostupnost a nabízí spoustu možností pro nakupování, sport a rekreaci.

Informace o nemovitosti

Nájem Nájemné: 16.000,- Kč / měsíc

Zálohy na služby: 3.150,-/ měsíc + elektřina a plyn

Adresa: Fillova 989, Praha 4

Typ: Byt, 2+1

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Konstrukce: Cihla/panel

Plocha užitná: 54m2

Počet nebytových prostor: 0

Patro, podlaží: 1. nadzemní podlaží

Počet NP: 5

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace, plyn na vaření

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne