Prodej Bytu 3+KK Šaldova, Karlín

Prodáno

Fotogalerie


Virtuální prohlídka

Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha 94 m2

¤ Stavba roku 2010

¤ dvě lodžie

¤ mezonet

¤ blízko centra

¤ metro 3 minuty chůze

Popis

Hledáte velký byt pro svoji rodinu nedaleko centra Prahy? Chcete mít metro, obchody a restaurace v pěší vzdálenosti od domova? Chcete bydlet v jedné z nejstylovějších čtvrtí v Praze? Pokud jste si třikrát řekli ano, přijďte se podívat na tento hezký a luxusní byt v Pražském Karlíně. Byt má dispozici 3+kk s podlahovou plochou 94m2. K dispozici máte dvě prostorné lodžie, koupelnu, dvě toalety a komoru. Budete mít tedy dostatek místa pro sebe i svou rodinu. Světlý obývací pokoj s kuchyní nabízí příjemné místo k životu, sledování televize, hraní deskových her a s tím spojených rodinných dohadů. Z obou částí se dostanete na velkou lodžii, která je příjemným místem k ranní kávě, obědu, nebo večernímu grilování s přáteli. Lodžie je opatřena skleněnou zástěnou s potiskem, takže umožňuje regulovat míru intimity na balkóně i v obytných místnostech. Kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči nabízí téměř tři metry pracovní plochy. Pokud tedy rádi vaříte, budete mít dostatek místa na realizaci těch nejlepších jídel. V horní koupelně najdete vanu se skleněnou zástěnou, umyvadlem a toaletou.

Po schodech se dostanete do spodního patra, kde se nachází dva pokoje, koupelna s umyvadlem a komora. První z pokojů slouží nyní jako ložnice, kde se vám bude spát jako v bavlnce. Ložnice má velkorysých 20 m2. Druhý pokoj nyní slouží jako pracovna a je zde k dispozici balkón. Věřím, že ty nejlepší nápady vás napadnou přímo tady. Pokud nepotřebujete pracovnu, tak z něj snadno vytvoříte pokoj, kterým žádný teenager nepohrdne.

V celém bytě jsou položeny dřevěné podlahy a v koupelnách najdete luxusní dlažbu s keramickým obkladem a dřevem. K dispozici je parkovací místo.

Projekt Cornlofts 

byl dokončen v roce 2009 a vznikl přestavěním lisovny řepkového oleje z konce 19. století. Architekti umístili byty tak, aby každý z nich měl okna jak do ulice, kde jsou zachovány původní prvky stavby, tak i do vnitrobloku, kde jsou umístěny lodžie. Díky tomu dokázali snoubit původní styl s tím moderním a tak splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Přijďte se podívat na tento hezký a originální byt. Těším se na společnou prohlídku. 

Ladislav Jandáček

Dispoziční Plánek

Informace o nemovitosti

Typ: Byty, 3+kk

prodej

Adresa: Šaldova 219/1, Praha Karlín

Cena: 12.990.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Umístění: Rušná část obce

Konstrukce: Cihlová

včetně DPH, s provizí RK

Plocha užitná: 112m2 včetně teras 12 a 6 metrů

Počet místností: 6

Počet koupelen: 1

Počet toalet: 2

Počet pokojů: 3

Parkování: 1

Patro, podlaží: 1. podzemní podlaží

Počet NP: 5

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace, Plyn, TV kabel

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne