3+KK Šaldova, Karlín

Fotogalerie


Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha 94 m2

¤ dvě lodžie

¤ novostavba z roku 2009

¤ mezonet

¤ blízko centra

¤ Stavba roku 2010

Popis

V Zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji byt 3+kk s podlahovou plochou 94m2. K dispozici jsou dvě prostorné lodžie, koupelna, dvě toalety a komora. Vstupními dveřmi se přes zádveří dostanete do obývacího pokoje spojeného s kuchyní a z obou částí lze vyjít na lodžii. Je opatřena skleněnou zástěnou s potiskem, takže umožňuje regulovat míru intimity na balkóně i v obytných místnostech. Kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči nabízí téměř tři metry pracovní plochy. V horní koupelně najdete vanu se skleněnou zástěnou, umyvadlem a toaletou.

Schody se dostanete do spodního patra, kde se nachází koupelna s umyvadlem a 2 místnosti, které nyní slouží jako ložnice a pokoj pro hosty. Ložnice má velkorysých 20 m2, druhý pokoj 16 m2 a je zde k dispozici balkón. Prostor pod schody je využíván jako komora. V celém bytě jsou položeny dřevěné podlahy a v koupelně najdete luxusní dlažbu s keramickým obkladem a dřevem.

Projekt Cornlofts byl dokončen v roce 2009 a vznikl přestavěním lisovny řepkového oleje z konce 19. století. Architekti umístili byty tak, aby každý z nich měl okna jak do ulice, kde jsou zachovány původní prvky stavby, tak i do vnitrobloku, kde jsou umístěny lodžie.Díky tomu dokázali snoubit původní styl s tím moderním a tak splňuje požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Hledáte-li stylové bydlení v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Praze, blízko centra, je tato nabídka přesně pro Vás. Těším se na společnou prohlídku tohoto krásného a přepychového bytu. 

Ladislav Jandáček

Dispoziční Plánek

Informace o nemovitosti

Typ: Byty, 3+kk

prodej

Adresa: Šaldova 219/1, Praha Karlín

Cena: 13.500.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Umístění: Rušná část obce

Konstrukce: Smíšená

včetně DPH, s provizí RK

Plocha užitná: 94m2

Počet místností: 6

Počet koupelen: 1

Počet toalet: 2

Počet pokojů: 3

Patro, podlaží: 1. podzemní podlaží

Počet NP: 5

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace, Plyn, TV kabel

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne