Prodej 1+1 Jana Palacha, Mladá Boleslav

Prodáno

Dobrý den, dnes Vám chci představit hezký byt 1+1 v Mladé Boleslavi. Můžete se těšit na rekonstruovaný byt v 6. podlaží panelového domu s výtahem. K bytu přísluší i sklep. Byt bude skvěle sloužit jak k vlastnímu bydlení, tak i k pronájmu, vzhledem ke své blízkosti ke Škodovce. Nejdříve se podívejte na fotky interiéru, následované fotkami výhledu a exteriéru domu. Níže pod nimi najdete virtuální prohlídku a základní údaje o bytě včetně dispozičního plánku. Užijte si to :)

Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha bytu 40,6 m2 bez plochy sklepa

¤ zateplený dům s výtahem

¤ dispozice 1+1 + sklep

¤ zděné jádro

¤ Jana Palacha, Mladá Boleslav

¤ veškerá občanská vybavenost


Fotogalerie

Interiér

O bytě a domě

Hledáte-li bydlení pro sebe nebo k uložení volné hotovosti v době zvyšující se inflace, bude tato nabídka pro Vás zajímavá. Nabízím vám byt do kterého se vejdou jeden nebo dva lidi. Tedy je vhodný jako startovací, či naopak pro někoho, kdo chce mít bydlení bez starostí s údržbou velkého bytu, nebo domu. Díky své poloze blízko největšího zaměstnavatele Škoda auto a velikosti se bude také dobře pronajímat.

Byt je v osobním vlastnictví bez právních vad, má 41 metrů čtverečních a přísluší k němu sklep, který má plochu 2 metry čtvereční. Nalézá se v 6. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Byt prošel rekonstrukcí, kdy bylo vyzděno jádro, natažena nová elektřina, opraveny zdi a nové rozvody vody a odpadu. Dům je zateplený, má vyměněny okna a nové stoupačky. Vstupní dveře byly taktéž vyměněny spolu se zvonky a kódovým zámkem. v této době vysokých nákladů je zajímavá skutečnost i to že energetická náročnost je na stupni B, tedy velmi úsporná. 

Jistě Vás zajímají i náklady na bydlení. V tuto chvíli je předpis záloh stanovený na _____,- . Z toho fond oprav je _____. Na elektřinu je nyní udržovací záloha 150,- Kč s tím, že reálně počítejte náklad kolem 800,-Kč.


Fotogalerie

Exteriér a výhledy

Virtuální prohlídka


Plánky a informace k bytu

Došli jste až sem a byt Vás zaujal? Jestli uvažujete o jeho koupi, tak si můžeme domluvit společnou prohlídku. Můžete to udělat přes formulář níže, nebo mi rovnou zavolat na telefon 727832834 . Bude mi potěšením vám byt ukázat a odpovědět na vaše dotazy. Ladislav Jandáček.

Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: Byt, 1+1

Příslušenství: sklep

Adresa: Jana Palacha 1087, Mladá Boleslav 

Cena: 3.090.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: Panelová

včetně DPH, s provizí RK

Plocha užitná: 40,6m2

Počet místností: 2

Počet koupelen: 1

Počet pokojů: 1

Patro, podlaží: 6. nadzemní podlaží

Počet NP: 8

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb, restaurace, kavárny

Energetická náročnost: B - velmi úsporná

Kontaktujte mne

Ke stažení