Prodej 2+kk s předzahrádkou, Májovková, Pitkovice

Prodáno

Dobrý den, představuji Vám hezký byt s předzahrádkou, parkovacím místem a sklepem. Můžete se těšit na dvanáctiletý byt 2+kk v přízemí cihlového domu v Praze Pitkovicích. Byt je ideálním místem pro pár nebo samotného člověka, který rád tráví čas na zahrádce, ale nemá zapotřebí celé dny sekat velký pozemek. Je zde komora na uskladnění všech důležitých i nedůležitých věcí a parkovací místo pro Vašeho plechového miláčka. Nejdříve se podívejte na fotky interiéru, následované fotkami z venku. Níže pod nimi najdete virtuální prohlídku a základní údaje o bytě včetně dispozičního plánku. Užijte si to :)

Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha bytu 53,6m2 + předzahrádka 73m2

¤ stavba z roku 2010

¤ 2+KK, 1 parkovací místo, předzahrádka

¤ cihlová konstrukce, podlahové topení, radiátory

¤ Májovková, Pitkovice

¤ Dobrá občanská vybavenost a spojení


Fotogalerie

Interiér

Lokalita a byt

Pitkovice byly původně malou obcí s 83 adresami. Nyní po rozsáhlé výstavbě v posledních 15 letech zde bydlí přes 1000 lidí. Výstavba byla zaměřena zejména na rodiny s dětmi a proto je zde několik hřišť, příjemný parčík s rybníkem a venkovní posilovnou. Autobus, který zde staví vás doveze na Metro C Háje, Opatov, či Chodov, nebo až na metro A Želivského. Na druhou stranu Vás doveze do blízké Uhříněvsi na vlak. V Uhříněvsi také najdete kompletní občanskou vybavenost. Školy, školky, lékaře, obchody i služby.

Byt který Vám představuji má velký obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelním koutem. Skvělé je propojení s terasou a zahradou, od které Vás dělí doslova jeden krok. Velikost zahrady je dle mého tak akorát. Je tu dost místa na příjemné posezení a i bazén by se vešel. Na druhou stranu nestrávíte víkend sekáním trávy a údržbou zeleně. Neprůchozí ložnice je dostatečně velká na manželskou postel, skříň a dal by se umístit i pracovní stůl. S úložným prostorem si nemusíte lámat hlavu. Je tu skříň na chodbě a prostorná šatna/komora. V domě je ještě k dispozici kočárkárna/kolárna. Celý byt včetně zahrady je orientovaný na západní stranu. Chcete-li vlastní bydlení v pěkném bytě s předzahrádkou, kde si nebudete muset lámat hlavu s každým centimetrem. Bude se Vám tento byt líbit. Zároveň to může být i zajímavá investice k uložení volných peněz.

Vlastnictví je osobní a lze zde financovat hypotečním úvěrem. Jistě Vás zajímají i náklady na bydlení. V tuto chvíli je předpis záloh stanovený na 2500,- z toho fond oprav je 536,-. Na elektřinu je záloha 700,- Kč.


Fotogalerie

Exteriér a výhledy

Virtuální prohlídka


Plánky a informace k bytu

Došli jste až sem a byt Vás zaujal? Jestli uvažujete o jeho koupi, tak si můžeme domluvit společnou prohlídku. Můžete to udělat přes formulář níže, nebo mi rovnou zavolat na telefon 727832834. Bude mi potěšením vám byt ukázat a odpovědět na vaše dotazy. Ladislav Jandáček.

Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: Byty, 2+kk

Příslušenství: předzahrádka 1x parkování, komora

Adresa: Májovková 178, Pitkovice

Cena: 7.990.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: Cihlová

včetně DPH, s provizí RK

Plocha užitná: 53,6m2

Plocha zahrady: 73m2

Počet místností: 2

Počet koupelen: 1

Počet pokojů: 2

Patro, podlaží: 1. nadzemní podlaží

Počet NP: 4

Počet PP: 0

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus, vlak

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb, restaurace, kavárny

Kontaktujte mne

Ke stažení