Prodej 3+1 s lodžií a sklepem, Zárubova, Praha Kamýk

Prodáno

Dobrý den, nově jsem zařadil do nabídky byt k rekonstrukci v 6. patře panelového domu s výtahem na Kamýku. Dům stojí na okraji parku Kamýk a právě nyní probíhá zateplení revitalizace. Po dokončení nejen že dům bude vypadat skvěle, ale zásadně se sníží energetická náročnost. Pokud chcete bydlet v klidné části, blízko zeleně a s veškerou občanskou vybaveností v okolí nebojte se číst dále. Nejdříve se podívejte na fotky interiéru, následované fotkami z venku. Níže pod nimi najdete virtuální prohlídku a základní údaje o bytě včetně dispozičního plánku. Užijte si to :)

Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha 68m2 včetně balkonu 5m2

¤ stavba z roku 1972

¤ 3+1, lodžie, sklep 1,2m2

¤ na okraji parku, 3 minuty na zastávku Busu

¤ Zárubova, Praha Kamýk

¤ Osobní vlastnictví


Fotogalerie

Interiér

Lokalita a byt

Kamýk je poměrně novou Pražskou čtvrtí, která vznikla až v roce 1988 na úkor katastrálních území Lhotka, Modřany a Libuš. Sídliště na Kamýku vzniklo samozřejmě dříve a to v letech 1970 - 1975. Pojmenována byla od názvu kopce a lesa u něhož se nachází. Právě Kamýcký les je příjemným místem ke sportu a relaxaci po náročném dni. Dům je tak umístěn dle mého na jednou z nejklidnějších míst v Praze. Nedaleko něj je mateřská škola Večerníček, základní škola i poliklinika. Dovolím si říci že je to vše do 5 minut chůze. V širším okolí jsou pak restaurace,  je tu Obi, supermarkety, další základní školy, gymnázium, či dětská hřiště a sportoviště. Autobus Vás doveze na Kačerov, Budějovickou, nebo na druhou stranu na Smíchovské nádraží. 

Byt který Vám nabízím k prodeji má klasickou "panelákovou" dispozici 3+1 s průchozí koupelnou v původním jádře. To Vám umožní si byt zrekonstruovat zcela podle sebe. Díky prostorné předsíni zde lze zbudovat velkou šatnu nebo komoru. Obývací pokoj a lodžie je orientována na jižní stranu. Nejmenší pokoj na východní. Ložnice a kuchyně jsou pak na severní. V rámci revitalizace bude dům zateplen včetně střechy, nahradí se zbylá sklepní okna, zasklí se lodžie, zmodernizuje se strojovna výtahu, vymění se vnitřní zábradlí za nové a vymění se vstupní portál včetně přístupového systému na čipy.

Jistě Vás zajímají i náklady na bydlení. V tuto chvíli je předpis záloh pro stanovený na 4258,-Kč. Z toho fond oprav činí 1588,-. Na elektřinu je nyní záloha 200,- Kč. Reálně však u takové velikosti bytu počítejte s částkou okolo 1000,-. Do bytu je zaveden plyn, který se užívá pouze k vaření a lze v rámci rekonstrukce zrušit. V detailu si předpis záloh můžete stáhnout níže, stejně jako další dokumenty k bytu.


Fotogalerie

Exteriér a výhledy


Virtuální prohlídka


Plánky a informace k bytu

Došli jste až sem a byt Vás zaujal? Jestli uvažujete o jeho koupi, tak si můžeme domluvit společnou prohlídku. Můžete to udělat přes formulář níže, nebo mi rovnou zavolat na telefon 727832834 . Bude mi potěšením vám byt ukázat a odpovědět na vaše dotazy. Ladislav Jandáček.

Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: Byt, 3+1 k rekonstrukci

Příslušenství: lodžie, sklep,

Adresa: Zárubova 514/1 Praha 

Cena: 5.690.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: k rekonstrukci

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: Panelová

Plocha užitná: 68m2

Počet místností: 4

Počet koupelen: 1

Počet pokojů: 3

Patro, podlaží: 6. nadzemní podlaží

Výtah: ano

Počet NP: 8

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus, vlak

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb, restaurace, kavárny

Energetický štítek:  E dle vyhlášky č. 78/2013 Sb.

Kontaktujte mne

Ke stažení