Prodej 3+kk s předzahrádkou, Májovková, Pitkovice

Prodej ukončen

Dobrý den, představuji Vám hezký byt s předzahrádkou, dvěma parkovacími místy a sklepem. Můžete se těšit na dvanáctiletý byt 3+kk v přízemí cihlového domu v Praze Pitkovicích. Byt je ideálním místem pro rodinu s dětmi díky dostatku prostoru a velké předzahrádce. Je zde komora a sklep na uskladnění všech důležitých i nedůležitých věcí a dvě parkovací místa pro Vaše plechové miláčky. Nejdříve se podívejte na fotky interiéru, následované fotkami z venku. Níže pod nimi najdete virtuální prohlídku a základní údaje o bytě včetně dispozičního plánku. Užijte si to :)

Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha bytu 82,4m2 + předzahrádka 227m2

¤ stavba z roku 2010

¤ 3+KK, 2 parkovací místa, předzahrádka, sklep

¤ cihlová konstrukce, podlahové topení, radiátory

¤ Májovková, Pitkovice

¤ Dobrá občanská vybavenost a spojení


Fotogalerie

Interiér

Lokalita a byt

Pitkovice byly původně malou obcí s 83 adresami. Nyní po rozsáhlé výstavbě v posledních 15 letech zde bydlí přes 1000 lidí. Výstavba byla zaměřena zejména na rodiny s dětmi a proto je zde několik hřišť, příjemný parčík s rybníkem a venkovní posilovnou. Autobus, který zde staví vás doveze na Metro C Háje, Opatov, či Chodov, nebo až na metro A Želivského. Na druhou stranu Vás doveze do blízké Uhříněvsi na vlak. V Uhříněvsi také najdete kompletní občanskou vybavenost. Školy, školky, lékaře, obchody i služby.

Byt který Vám chci ukázat má příjemnou dispozici a při jeho konstrukci se myslelo na pohodlí všech členů rodiny. Pokoje jsou dostatečně světlé a prostorné, je zde mnoho úložného prostoru a šikovná je dvojice místností, kde je komora a prádelna. Obývací pokoj je dostatečně velký, má 27m2. Vejde se sem pohodlně jak obývací část, jídelní část i dostatečně velká kuchyně. To si ostatně můžete ověřit na prohlídce, na kterou Vás moc rád zvu. Ze všech pokojů se můžete dostat na zahradu, která je dle mého tak akorát. Pohodlně se sem vejde jak domeček pro děti, bazén a pískoviště, tak i venkovní sedačky a třeba i houpačka. Navíc je zahrádka uspořádána tak že obě zóny, dětská a ta pro dospělé, jsou odděleny a tak Vás děti nemusí rušit u čtení oblíbené knihy. Doslova je můžete vypustit a zapomenout :).

Jistě Vás zajímají i náklady na bydlení. V tuto chvíli je předpis záloh pro tři lidi stanovený na 6875,- a fond oprav je 412,-. Na elektřinu je záloha 2000,- Kč. V detailu si předpis záloh můžete stáhnout níže, stejně jako další dokumenty k bytu.


Fotogalerie

Exteriér a výhledy

Virtuální prohlídka


Plánky a informace k bytu

Došli jste až sem a byt Vás zaujal? Jestli uvažujete o jeho koupi, tak si můžeme domluvit společnou prohlídku. Můžete to udělat přes formulář níže, nebo mi rovnou zavolat na telefon 727832834 . Bude mi potěšením vám byt ukázat a odpovědět na vaše dotazy. Ladislav Jandáček.

Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: Byty, 3+kk

Příslušenství: předzahrádka 2x parkování, sklep, komora

Adresa: Májovková 189, Pitkovice

Cena: 10.490.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: Cihlová

včetně DPH, s provizí RK

Plocha užitná: 82,4m2

Počet místností: 5

Počet koupelen: 1

Počet pokojů: 3

Patro, podlaží: 1. nadzemní podlaží

Počet NP: 4

Počet PP: 0

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus, vlak

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb, restaurace, kavárny

Kontaktujte mne

Ke stažení