Prodej 3+1 Thákurova, Praha 6 - Dejvice

prodej zrušen

Dobrý den, dnes bych Vám rád představil hezký byt 3+1 v centru Prahy 6, který je umístěn v 2. podlaží činžovního domu z roku 1926. Níže najdete fotky interiéru, výhledů z oken a balkónu, dále pak virtuální prohlídku a základní údaje o bytě včetně dispozičního plánku. Tak jdeme na to a přeji příjemnou zábavu. :-)

Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha bytu 114,69m2 bez balkonu a sklepa

¤ stavba z roku 1926

¤ 3+1, balkon do vnitrobloku, sklep

¤ skvělá lokalita

¤ Thákurova Praha 6

¤ po rekonstrukci


Fotogalerie

Interiér

Popis bytu

Samotný byt má 114 metrů čtverečních a k ním ještě připočtěte 4 metrový balkón a sklep.

Centrálním uzlem bytu je bezesporu předsíň, ze které se pohodlně dostanete téměř do všech místností mimo jedné z ložnic a koupelny. Je zde přístup i do dvou komor, z nichž jedna je pro pračku se sušičkou a druhá, původně pokoj pro služebnou, slouží jako úložiště věcí.  Nezapomínejme, že dům byl postavený za první republiky a tento trend si Dejvice drží dodnes, trend luxusní rezidenční čtvrti, plné velkolepých vysokých škol a domů bohatých měšťanů.

Kuchyně s balkónem jsou orientovány do tichého vnitrobloku plného zeleně, takže posezení na terase je ideální příležitostí k odpočinku nebo přemítání nad vlastními myšlenkami a plány. Kuchařky i kuchaře a vlastně celou rodinu jistě potěší dostatečně velká a světlá kuchyně, kde je místo i na jídelní stůl. O úložný prostor se zde nemusíte bát, jelikož je tu také komora.

Když se posadíte do obývacího pokoje, budete se cítit báječně. Při rekonstrukci totiž byla vyměněna nová špaletová okna a spolu s parketovými podlahami a vyššími stropy si byt zachovává svůj půvab napříč desetiletími. Když vyhlédnete z okna ven, uvidíte přes mini parčík na majestátní budovu Masarykových kolejí ČVUT a bronzovou sochu Rabindranátha Thákura, bengálského básníka, prozaika, učitele, filozofa a propagátora Indické nezávislosti a kulturního dědictví. Stejný pohled máte i z ložnice, ale věřím že tam se dá dělat mnoho zajímavějších aktivit, než koukání z okna :-)


Fotogalerie

Exteriér a výhledy

Virtuální prohlídka


Plánky a praktické informace k bytu

Došli jste až sem a byt Vás zaujal? Jistě Vás zajímají i náklady na bydlení. V tuto chvíli je předpis záloh stanovený na 5.292,-Kč. Z toho fond oprav je 3.868,-. Na elektřinu je záloha 1.200,- Kč a plyn 2.000,-Kč. Byt se nyní pronajímá tříčlenné rodině. 

Jestli uvažujete o jeho koupi, pojďme si domluvit společnou prohlídku. Můžete to udělat přes formulář níže, nebo mi rovnou zavolat na telefon 727832834 . Bude mi potěšením Vám byt ukázat a odpovědět na veškeré dotazy. 

S pozdravem

Ladislav Jandáček

Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: Byty, 3+1

Příslušenství: balkon, sklep

Adresa: Thákurova 532, Praha 6

Cena: 15.990.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: Cihlová

včetně DPH, s provizí RK

Plocha užitná: 114m2 byt + 4m balkon + sklep

Počet místností: 4

Počet koupelen: 1

Počet pokojů: 3

Patro, podlaží: 2. nadzemní podlaží

Počet NP: 5

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb, restaurace, kavárny

Kontaktujte mne

Ke stažení