Prodej bytu 2+1 Pražského, Praha 5

Prodáno

Dobrý den, dnes Vám chci představit hezký byt 2+1 na Praze 5 Hlubočepy. Můžete se těšit na hezkou dispozici, novou koupelnu a k bytu přísluší i sklep. Nejdříve se podívejte na fotky interiéru, následované fotkami z okolí. Níže pod nimi najdete základní údaje o bytě včetně dispozičního plánku a report kvality bydlení City Performer. Byt je dle mého ideální pro jednoho nebo dva lidi a dle mého je zajímavá příležitost k uložení volné hotovosti.

Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha bytu 45,13 m2

¤ panelový dům

¤ 2+1 + sklep, 3. podlaží z 8

¤ 9 minut na Smíchov

¤ ulice Pražského, Praha 5

¤ veškerá vybavenost v okolí


Fotogalerie

Interiér

Popis

Byt se nachází v 3. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Dům je z 80. let minulého století. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, kdy byla udělána koupelna. Dohromady má 45 metrů, včetně 1,65m2 sklepa. Okna celého bytu jsou na východ. Je zde dostatek úložného prostoru a slušná kuchyně s oknem. Podívejte se níže na plánek a zjistíte jak prakticky je byt řešen. Přesně to je věc za kterou mám panelové domy rád. Jsou praktické a pohodlné pro bydlení.

Do obchodu a ke službám to budete mít vážně kousek. Přibližně dvě stě metrů odsud je supermarket, drogerie, pošta a moc příjemná cukrárna Park café 67. Na procházky je ideální Prokopské údolí, nebo Růžičkova rokle. Sportovní nadšence potěší několik venkovních posiloven v okolí. Na autobus nebo tramvaj je to to samé. Velmi rychle se tak dostanete na Smíchov, nebo Anděl

Jistě Vás zajímají náklady na bydlení. Zálohy na služby jsou celkem: 4.504,-Kč. Z toho je fond oprav 904 ,-Kč. V bytě je elektřina se zálohou 800,-Kč.


Fotogalerie

Exteriér a výhledy


Plánky a informace k bytu

Došli jste až sem a byt Vás zaujal? Jestli uvažujete o jeho koupi, tak si můžeme domluvit společnou prohlídku. Můžete to udělat přes formulář níže, na email jandacek@qara.cz , nebo mi rovnou zavolat na telefon 727832834 . Bude mi potěšením vám byt ukázat a odpovědět na vaše dotazy. 

Ladislav Jandáček.

Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: Byty, 2+1

Příslušenství: sklep

Adresa: Pražského 660/42, Praha 5 

Cena: 4.790.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: Cihlová

včetně DPH, s provizí RK

Plocha užitná: 45,13m2

Počet místností: 4

Počet koupelen: 1

Počet pokojů: 2

Patro, podlaží: 3. nadzemní podlaží

Počet NP: 8

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace, Plynovod

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb, restaurace, kavárny

Kontaktujte mne

Ke stažení