Prodej chytrého domu 5+kk v Berouně

Novinka 21.990.000,-Kč včetně služeb

Někdo by mohl říci, že tento dům je obyčejný. Že je stejný jako všechny okolo. Víte co mezi automobilovými nadšenci znamená pojem sleeper? Pokud ne, tak stojí za to to zjistit. Protože já tvrdím, že tenhle dům je Sleeper mezi domy. Je to nabušená kára, která udělá 100 za 4 sekundy, ale vypadá jako rodinný kombík.

Klíčové Vlastnosti


¤ podlahová plocha 199 m2

¤ Chytrý dům - Loxone

¤ 436 m2 pozemek

¤ stavba z roku 2023

¤ garáž a stání a zahrada

¤ skvělý výhled a golf

Váš nový domov se nachází na exkluzivní adrese. Tento moderní rodinný dům z roku 2023 vás okouzlí svou jedinečnou polohou na kopci a je jen pár kroků od lesa, nebo golfového hřiště. Oproti těm ostatním prošel mnoha nákladnými úpravami. Změnila se dispozice, kde se zprůchodnila šatna a zvětšila technická místnost. Koupelna v 1.patře byla upravena, aby zde mohla být vana i sprchový kout a oddělilo se wc. Interiérové dveře jsou z prémiových materiálů a odolnější proti škrábancům. Kuchyně je poctivá truhlařina. Spotřebiče jsou od renomovaných značek. Například lednička s umělou inteligencí je pravděpodobně chytřejší než většina voličů SPD. Nainstalovány byly nejmodernější technologie.

Přízemí

1. patro - 3 ložnice a koupelna

Kvalitní materiály a nábytek dodávají domu eleganci a styl. Interiér domu je vybaven chytrou domácností, která vám usnadní každodenní život. Systém si sám udržuje požadovanou teplotu v domě díky inteligentnímu vytápění, naklápěním nebo zatahováním venkovnich žaluzií a řízením klimatizace. Ta využívá technologii windfree, tak nebudete pořád nemocní. Přístup do domu je řízený programovatelnými čipy, takže paní na úklid se do domu dostane třeba jen v pondělí v určený čas. Samozřejmostí je alarm a možnost ovládání všeho na dálku. Dům umí sledovat spotřeby všech médií, uzavírat vodu pokud jste pryč, nebo při havárii a chytře pracovat s dešťovkou. Funkcí je tu tolik, že se do jednoho videa nevešly, tak Vám je představím až na prohlídce. 

2.patro je nejvíc

Dům nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu - 4 ložnice, 3 koupelny a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem zaručí komfortní a nadstandardní bydlení. K domu náleží garáž, tam je pro vaše auto i nabíječka, příprava na další dvě je na venkovním parkovacím místě a na zahradu se v pohodě vejde i bazén.

Tento dům splňuje nejvyšší energetické standardy. Je na perfektním místě a je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Nejlepší je, že už není třeba nic moc vymýšlet a investovat další peníze. Jsem Láďa Jandáček a zvu Vás tímto na prohlídku.

Plánky a 3D prohlídka


Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: rodinný dům

Příslušenství: garáž a parkovací místo, zahrada, terasa, technická místnost, šatna, chytrý dům

Adresa: U Pražské čáry 1055, Beroun

Cena: 21.990.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: osobní

Stav: Novostavba 1 rok

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: cihlová

Obytná plocha: 199 m2

Plocha pozemku: 436 m2

Počet koupelen: 2 + 3wc

Počet pokojů: 5

Počet kuchyní: 1

Počet NP: 3

Počet PP: 0

Typ objektu: patrový

Vodovod, 220V, kanalizace, plynovod

Energetická náročnost: 

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, potraviny, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne


Ke stažení