Prodej RD 4+1, Holubice u Prahy

Novinka 11.990.000,-Kč včetně služeb

Dobrý den, dnes jsme v Holubicích u Prahy, které mám osobně hrozně rád. Mám je dokonce tak rád, že tu i s rodinou už 16 let bydlíme. Obec je aktivní, máme pivo, máme hospodu, v obci všeobecnou pohodu, každý Vás tu pozdraví. Konají se tu masopusty, koncerty (letos Olympic), fotbal, jo a je to blízko do Prahy. To vše vám chci ukázat, protože tu prodávám tenhle krásný dům. Jmenuji se Láďa Jandáček a zvu vás na prohlídku.

Klíčové Vlastnosti


¤ podlahová plocha 116 m2

¤ 25 minut busem na metro A

¤ 600 m2 pozemek

¤ stavba z 2007

¤ bazén, garáž

¤ klidná, ale aktivní obec

O domě

Hledáte-li klidné místo pro váš rodinný život, kde se snoubí klid venkova s dostupností města? Tento rodinný dům v Holubicích-Kozinci by mohl být přesně tím, co potřebujete. Ať už máte malé děti, nebo teprve plánujete založit rodinu, tento dům vám poskytne vše, co si můžete přát.

Chci vám ukázat dům který má dispozici 4+1 a dvě koupelny, takže tu mohou bydlet maximálně 2 holky. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem zabírá téměř celé spodní patro a stane se srdcem vašeho domova. Tady pravděpodobně budete trávit společné chvíle. Kuchyň je vybavena moderními spotřebiči a nabízí dostatek úložného i pracovního prostoru. Obytná část se nachází v prvním patře, kde je velká koupelna s parádní vanou a tři ložnice. Každá z nich má vstup na balkon.

Součástí domu je prostorná garáž, která je buď garáží nebo skladem. Nad vaší garáží se navíc nachází praktický úložný prostor, který vám pomůže udržet pořádek a uspořádat sezónní věci. 

K domu náleží krásná zahrada, která se stane vaší soukromou oázou klidu. Bude ideálním místem pro relaxaci, pořádání oslav s přáteli a rodinou, nebo jen tak pro lenošení na sluníčku. V letních měsících si užijete osvěžení v bazénu. Děti se zde bezpečně zabaví a vy odpočíváte na terase s letním drinkem v ruce a příjemnou vůní, linoucí se z masa na grilu.

O Holubicích a okolí

Holubice-Kozinec je obec ležící pouhých 20 minut jízdy autem od Prahy a asi 10 minut od Kralup nad Vltavou. Nabízí klidné a bezpečné prostředí pro rodinný život, zároveň však máte vše potřebné na dosah ruky. Najdete zde mateřskou a základní školu, obchod, restauraci, sportovní hřiště, dětské hřiště, venkovní posilovnu, pumptrack, rybník a dokonce i stáje. Také je tu lékař a zubař. Za ostatním můžete zajet do zmíněných měst.

Přírodní krásy a možnosti rekreace

Holubice-Kozinec je obklopena krásnou přírodou, která nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek. V okolí obce najdete lesy, rybníky, cyklostezky a turistické trasy. Příjemná procházka je u nedaleké zříceniny hradu Okoř, nebo do Kralup na Dvořákovu cestu, či do parku Hostibejk. Hodně příjemná je i dančí obora Veltrusy a okolí zámku.

Dopravní dostupnost

Obec má dobré dopravní spojení s Prahou. Na metro A se busem dostanete za 25 minut a ve špičkách jezdí po 10 minutách. Autem jste tam za 15 minut. Doslova pod kopcem v Otvovicích je vlakové nádraží, kterým se dostanete do Kralup, nebo na Kladno.

Jestli se Vám líbilo co jste nyní viděli a chtěli byste se přijít podívat dejte mi vědět a domluvíme prohlídku. Jsem Láďa Jandáček a už se nemohu dočkat až Vás tady přivítám. Budete se tak moci zeptat na vše, co Vás zajímá. Ladislav Jandáček. 

Plánky


Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: rodinný dům

Příslušenství: garáž, zahrada, balkony, bazén

Adresa: Platanová 89, Kozinec, 25265 Holubice

Cena: 11.990.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: osobní

Stav: velmi dobrý

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: kamenná, cihlová

Plocha užitná: 133,4 m2

Obytná plocha: 116 m2

Plocha pozemku: 600 m2

Počet koupelen: 2

Počet pokojů: 4

Počet kuchyní: 1

Počet NP: 2

Počet PP: 0

Typ objektu: patrový

Vodovod, 220V, kanalizace,

Energetická náročnost: D

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, potraviny, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne


Ke stažení