Prodej rodinného domu Struhy, 

u Benátek nad Jizerou

Prodáno

Dům, který Vám chci nyní představit, je vila z roku 1931.  Ano, je sice stará a na rekonstrukci, ale pro někoho je to jistě výhoda pro někoho ne. Pokud patříte k té první skupině, tak Vás pravděpodobně nadchne stejně tak, jako nadchla mne a mojí ženu při její přípravě na prodej.  Zvláště při plánování volného prostoru v prvním patře, jsme se do domu jaksepatří zamilovali. Dovolte mi, abych Vám dům ukázal tak jak vypadá nyní i jak by mohl vypadat. Dále Vám chci předat základní informace a jako vždy je tu i virtuální prohlídka. To, jestli spolu půjdeme i na tu skutečnou, už nechám na Vás. Pohodlně se usaďte, začínáme...

Video - Prohlídka


Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha 193m2 

¤ 20 min autem Mladá Boleslav

¤ dům z roku 1931

¤ k rekonstrukci

¤ 30 min autem Praha

¤ napojení na vodu, kanalizaci i elektřinu

¤ pozemek 1492m2

¤ 5min od Benátek nad Jizerou

¤ zahrada 1386m2


Fotogalerie - dům a okolí


Lokalita

Jsme v obci Struhy, která je součástí obce Čachovice ležící asi pět minut autem od Benátek nad Jizerou. Vesnicí protéká Vlkava a její pravostranný přítok Stružský potok, který napájí Polní rybník na severním okraji obce. Vesnice Struhy se poprvé připomíná roku 1362 v souvislosti s farním kostelem sv. Petra a Pavla. V obci stávala středověká tvrz, pravděpodobně v místech dnešního hospodářského dvora v centru obce. 

V okolí jsou pole a také lesy pro procházky. Nejbližší větší obec jsou Benátky nad Jizerou, kde najdete také veškerou občanskou vybavenost jako lékárnu, lékaře, bankomaty, restaurace, školky, školy a státní úřady. 

Dům stojí na rovinatém pozemku 1.492 metrů čtverečních, uprostřed klidné obce. Plochy okolo ní jsou již zastavěné objekty a domy vesnického typu, takže vás v dohledné době nepřekvapí žádná nová stavba. Územní plán jak grafickou, tak i textovou část vám nabízím ke stažení níže.


Fotogalerie - vnitřní prostory skutečný stav i vizualizace


O domě

Dům je vila z roku 1931 s celkovou podlahovou plochou 193m2. Má dvě nadzemní podlaží a je částečně podsklepený. Současná dispozice je 2+1 s koupelnou a toaletou v přízemí domu a rozkládá se na 77 metrech. Je zde však zajímavá příležitost k dostavbě na půdě. Obývací pokoj s kuchyní je na západní stranu a ložnice na východní do zahrady. Podlahy mají betonový základ. Jsou zde položeny parkety, prkna nebo dlažba. Okna a hlavní vstupní dveře jsou plastové s dvěma skly. Vnitřní dveře jsou původní. Dům je postaven z cihel o šířce 30cm.

Kde je velká příležitost je půda v druhém nadzemním podlaží. Tady je dosud nevyužitý prostor 9,4 x 9,4 metru a balkon. Nahoře jste mohli vidět pár vizualizací, jak by se z tohoto prostoru daly vytvořit další 3 ložnice, koupelna s wc a šatnou. Pak by dům získal dispozici 5+1 a to už je i pro větší rodinu.

Stavba je částečně podsklepena a sklep zabírá plochu 30,2m2. Nyní je zde pouze stará vodárna a nový vodoměr k obecnímu vodovodu. Je zde také obecní voda a napojení na kanalizaci. Elektřina je původní 220V a navíc 380V zásuvka.

Dům je pro rodinu s dětmi, která svůj čas nechce trávit v panelovém domě, ale v klidu na zahradě ve vlastním domečku. Ano je třeba počítat s kompletní rekonstrukcí a pokud nepracujete z domu, tak s dojížděním do školy a práce. Odměnou však bude klidný vesnický život se zahradou, na které je dost místa pro zábavu a třeba i pěstování zeleniny nebo ovoce.


Dispoziční plánky

Zde jsou plánky k domu. Ten s rozměry máte možnost si stáhnout níže.


Virtuální prohlídka


Informace o nemovitosti

PRODEJ za 5.490.000,- 

včetně právního servisu a provize RK 

Typ: rodinný dům, vila

Plocha podlahová: 192m2

Plocha pozemku: 1492m2 

Dispozice: nyní 2+1 s nezastavěnou půdou

Příslušenství: terasa, zahrada, kůlna

Voda pitná obecní, Kanalizace, elektřina 220V, 380V 

Adresa: Struhy, Čachovice

Vlastnictví: Osobní

Stav: k rekonstrukci

Umístění: klidná část obce

Konstrukce: Cihlová šíře 30cm

Počet místností: 5

Počet koupelen: 1

počet toalet: 1

Počet pokojů: 3

Počet nadzemních podlaží: 2

Počet podzemních podlaží: 1

Garáž: ne

Typ objektu: patrový

MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne


Ke stažení


Poděkování

Na přípravě se podílelo více lidí a tady je mé poděkování.

  • Majitelům za důvěru
  • Marušce Svobodové za přípravu domu
  • Yvoně Žerebné za to co mne naučila 
  • Petru Holubovi za fotky a Video
  • Katce Jandáčkové za plánování dispozice
  • Petru Holubovi za dron
  • Matterport za 3D sken