Prodej rodinného domu, Třebívlice, okr. Litoměřice

Prodáno

Dobrý den, v poslední době, kdy rostou ceny potravin a vlastně i všeho ostatního, začíná stále více lidí přemýšlet o soběstačnosti. Dnes vám chci ukázat nemovitost, kde si můžete posunout svou soběstačnost na další úroveň. Jmenuji se Ladislav Jandáček a zvu Vás na prohlídku domu s pozemkem o velikosti 5000 metrů čtverečních v obci Třebívlice.

Klíčové Vlastnosti


¤ podlahová plocha 230m2

¤ elektřina, voda, kanalizace, vlastní studna

¤ pozemek celkem 5.253m2

¤ škola, školka, restaurace, obchod, koupaliště

¤ dispozice 4+1 + podkroví v rekonstrukci

¤ 23 min do Litoměřic, 46min do Prahy

Video-prohlídka

Fotogalerie dům a pozemek

Zahrada domu má rozlohu 4718m2. Dosud byla využívána především pro chov koní, díky čemuž je zde stáj se šesti boxy, výběhy, sedlovna a další příslušenství, které ocení milovníci koní. Zahrada se však dá využít i jinak, například k pěstování vlastní zeleniny a ovoce, zbudování skleníku, chování hospodářských zvířat nebo jako prostá zahrada pro potěšení, sport a relaxaci.


Interiéry

Jak vidíte, na domě je ještě hodně práce, ale pozitivní je, že ty největší opravy jsou již hotovy. Pojďme ale od začátku. Dům byl postaven před rokem 1909 z kamene a cihel a nyní prochází kompletní rekonstrukcí. Má obytnou plochu 230m2 na dvou podlažích a je připojen na vodovod, kanalizaci a elektrickou síť. O vytápění se bude starat krb spolu s elektrickým podlahovým topením. Na domě je nová střecha včetně krovů, rozvody vody a elektřiny, nová okna, izolace pod domem a zateplené stropy. 

Dokumentaci k probíhající rekonstrukci včetně fotografií rozmístění rozvodů máme připravenou k vašemu náhledu. Koupelna a tři pokoje jsou již dokončeny, ale k dokončení zůstávají obývací pokoj s kuchyní, chodby a podkroví.

Virtuální prohlídka

O lokalitě

V obci je obchod, restaurace, kavárna, škola i mateřská škola, koupaliště a dětské hřiště. Za většími nákupy a zábavou můžete vyrazit do nedalekých Litoměřic nebo do Ústí nad Labem. 

Oblast kolem Třebívlic je plná krásné přírody, kopcovitých krajinných útvarů a malebných vesniček. Dům leží na hranici chráněné krajinné oblasti Českého středohoří. Nachází se zde řada lesů, luk a rybníků, což nabízí mnoho možností pro turistiku, cyklistiku a jiné venkovní aktivity. Je tu také řada historických památek, jako například zámky v Litoměřicích nebo Třebenicích, které jsou zapsány na seznamu UNESCO.

Jestli chcete být co nejméně závislí na vnějších zdrojích a žít co nejsoběstačnějším způsobem života, bude tato nemovitost pro vás zajímavá. Rád vás tu provedu, až si domluvíme společnou prohlídku. Jmenuji se Láďa Jandáček a těším se na viděnou.

Plánky a vizualizace


Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: rodinný dům

Adresa: Masarykova 49, Třebívlice

Cena: Prodáno

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: osobní

Stav: V rekonstrukci

Konstrukce: Kamenná, cihlová

Plocha užitná: 230m2

Pozemek: 5.253m2 

Počet místností v současnosti: 5

Počet koupelen: 1

Počet pokojů: 4 + podkroví

Patro, podlaží: 1. podzemní podlaží

Počet NP: 2

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace, vodovod, studna

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne


Ke stažení