Prodej vily / rodinného domu, Mezouň, Rudná u Prahy

PRODÁNO 

Video - Prohlídka


Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha 307m2

¤ chytrý dům - nízké náklady

¤ 6+KK

¤ Novostavba 5 let

¤ pozemek 6700m2

¤ 10 minut na Zličín


Fotogalerie - dům a okolí


Dům který Vám chci dnes ukázat mne nadchnul hned na první dobrou. Zejména tím, že mám rád věci které nejsou pro každého, které jsou výjimečné. Přípravu a realizaci stavby domu měla na starosti architektonická kancelář a poznáte to na každém kroku. Jsou zde rozmístěny funkční i odpočinkové zóny tak, aby každá splňovala přesně ten účel jaký má. 

Lokalita

Vila stojí na mírně svažitém pozemku 6700 metrů čtverečních, hned u lesa. Jsme v Mezouni, která leží deset minut od Zličína. Stejně tak daleko to máte na golfové hřiště ve Vysokém újezdě, které je vlastně hned za lesem. Pozemek je ve spodní části tvořen sadem, horní pak patří domu a zpevněným plochám. Dům je tak šikovně zasazen, že zde máte naprosté soukromí.

Terasa je položena na jižní straně vily, směrem k lesu tak, aby rodinné chvíle plné pohody nebyly ničím rušeny a vy jste se mohli plně soustředit na své blízké.

Uvědomuji si že na zahradě je ještě kus práce před Vámi, ale pozitivní je že se zde můžete realizovat vy sami a přizpůsobit si finální vzhled podle sebe. S majitelem jsme již poptaly finální zahradní úpravy a jejich rozpočet.


Fotogalerie - vnitřní prostory


O domě

Vila je koncipována tak, že druhé podlaží je celé obytné zatímco, v přízemí je zejména byt pro hosty, pracovna, garáž, technické zázemí a úložné prostory.

Druhému podlaží dominuje obrovský obývací pokoj s krbem a výhledem, který Vás ihned zaujme. Mimochodem výhled ocení i každý kuchař nebo kuchařka. Kuchyňská linka je situována tak, aby ten kdo vaří měl dokonalý přehled o všem co se děje. Je zde dostatek pracovní plochy i úložného prostoru. Tři ložnice uspokojí nároky i větší rodiny a pokud ne, tak je tu pořád pokoj s vlastním sociálním zařízením v přízemí. Na patře je k dispozici ještě koupelna a prádelna.

Doslova od podlahy až po strop je napěchovaný technologií. Srdce nejednoho hračičky zajásá nad chytrými světly, dveřmi, termostatem, venkovními roletami, rekuperací nebo alarmem. Pokud vám však pevná IP adresa nic neříká, tak nezoufejte, vše se dá nastavit a zapomenout. Pak můžete jen využívat pohodlí moderní a luxusní chytré stavby.

Dům funguje jako celek a pokud máte za to, že měsíční náklady budou astronomické, tak vězte že tento 300 metrový dům má menší režii než 50 metrový byt v panelovém domě. Proč to tak je Vám rád povím na společné prohlídce. 

Hezký den! 

Láďa Jandáček

Virtuální prohlídka


Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: rodinný dům, vila

Dispozice: 4+1

Příslušenství: sklepy, technická místnost, garáž, terasa, byt pro hosty

Adresa: Mezouň 137, Mezouň

Vlastnictví: Osobní

Stav: Novostavba

Umístění: Polosamota

Konstrukce: Cihlová

včetně DPH, s provizí RK

Plocha užitná: 307,37 m2

Počet místností: 3

Počet koupelen: 2

počet toalet: 3

Počet pokojů: 1

Počet NP: 3

Počet PP: 0

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace, Plyn, TV kabel

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne