Nájem 2+KK Semická

Fotogalerie


Průběh obchodního případu

Byt v novostavbě z roku 2008 v Praze - Modřanech. Je to byt mého kamaráda který je velmi pracovně vytížený a dosud tam bydleli jeho přátele za netržní nájemné. Ti se rozhodli cestovat po světě a proto bylo na mě abych vyhledal jejich spolehlivého nástupce. Tržní analýza ukázala celkem velké rozpětí cen podobných bytů od 11.000,- do 16.000,-Kč. Vzhledem k tomu že k bytu jsme neměli parkovací stání, které je již dlouhodobě pronajaté, zvolil jsem nájemné na start 15.000,-Kč. Přiznávám měl jsem trochu velké oči. Nicméně šel jsem do toho naplno. Staging, profi fotky, hlavní realitní servery, sociální sítě, rozposlání poptávajícím, oslovení kolegů. Narozdíl od nájmu Na Bachmačském náměstí mi to zde, přes veškerou snahu, nevygenerovalo ani jednu poptávku. No a když vím že jsem pro obdržení poptávky udělal maximum (skvělá prezentace, topování, marketing) a nic, tak zbývá už jen jedna věc...tedy cena. Snížil jsem tedy cenu nájmu nejdříve o 500,- a pak o dalších 500,- no a sláva poptávka na světě. z té prohlídka ..no a někdy stačí jen jediný a ten správný klient. Byt pronajatý v návaznosti na předchozí nájemce. Majitel, nájemník i já spokojený. Konec dobrý, všechno dobré.

Klíčové Vlastnosti

¤ nájem: 14.000,-Kč/měsíc

¤ MHD 3 minuty od domu

¤ klid

¤ poplatky: 2.500,- + 650,- el. 

¤ v okolí zeleň

¤ možnost garážového stání

¤ Vratná Kauce: 17.150,-

¤ novostavba

¤ terasa

Popis

PRONAJATO... Nabízím k pronájmu 2+kk (45m2 + 5m2 terasa) v 3. patře novostavby v Praze Modřanech. Byt má prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohodlně se vejde i jídelní stůl. Kuchyňská linka je osazena varnou deskou a elektrickou troubou. Menší ložnice se vstupem na terasu pohodlně pojme manželskou postel a komodu. V předsíni vidím jako velmi praktickou vestavěnou skříň a komoru do které se vejde vše co nechcete mít na očích. Koupelna má trochu netradiční tvar díky stoupačkám a je osazena vanou. V domě lze pronajmout garážové stání.

Dům je zasazen do klidné ulice a v okolí je jak veškerá občanská vybavenost a blízká zastávka MHD, tak i blízkost zeleně s možností sportovních aktivit. Nájemně je 14.000,-Kč + poplatky pro 2 osoby 2.500,- + elektřina 650,-měsíčně. Vratná jistota je 17.150,-Kč.

.

.

Informace o nemovitosti

Typ: Byty, 2+kk

pronájem

Adresa: Semická

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Konstrukce:Cihlová

Plocha užitná: 45m2

Počet nebytových prostor: 0

Patro, podlaží: 3. patro

Počet NP: 7

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace,

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne