Prodej penzionu a rodinný dům Dřemčice, Třebívlice

13.490.000,-Kč včetně služeb

Dobrý den, nedávno jsem Vám představoval usedlost v Třebívlicích. Nyní jsme hned vedle v Dřemčicích a mám pro Vás další unikátní záležitost. Jsou to nemovitosti dokonce dvě. Jedná se o zavedený rodinný penzion, který současní majitelé, dosud provozují a dům ve kterém bydlí. A protože chtějí odejít do zaslouženého důchodu, tak společně hledáme někoho, kdo by pokračoval v jejich práci a odkazu. 

Klíčové Vlastnosti


¤ podlahová plocha 390m2 + 230 v podkroví

¤ elektřina, voda, kanalizace,

¤ pozemek celkem 795m2

¤ dům 3+kk 120m2 podlahové plochy

¤ 4apartmány, byt 2+1, výčep a sál

¤ 23 min do Litoměřic, 46min do Prahy

Video-prohlídka

Penzion a restaurace

Penzion má 4 samostatné pokoje se sociálním zařízením, apartmán, byt a kuchyni pro celý objekt. V přízemí je bar s výčepem a sál kde se dají pořádat i větší slavnosti jako jsou svatby, firemní akce, oslavy narozenin, poslední leč a podobně. Samozřejmostí jsou toalety. K dispozici je zahrádka pro hosty i kolemjdoucí turisty. V podkroví které má 230 m2, pak najdeme místo na dostavbu několika dalších apartmánů. Podlahová plocha je 390 m2 bez podkroví, a je tu 25m2 velký sklep. Zde najdete odkaz na stránky penzionu. 


Dům

Dům který je oddělený od penzionu byl dokončen v roce 2020 a nabízí hezké bydlení pro majitele, nebo správce objektu. Od penzionu ho dělí jedny dveře a tak máte vše pod kontrolou i vlastní soukromí. Dům má vlastní dvůr, čtyřicetimetrovou garáž využívanou nyní jako sklad a samostatný vjezd z ulice. Dispozice domu je 3+kk na podlahové ploše 120m2. Je zde infrasauna, velká terasa s výhledem a je také částečně podsklepen (12m2).

Virtuální prohlídka

O lokalitě

Vy i hosté ocení oblast kolem Dřemčic, která je plná krásné přírody, kopcovitých krajinných útvarů a malebných vesniček. Dům leží v chráněné krajinné oblasti Českého středohoří. Nachází se zde řada lesů, luk a rybníků, což nabízí mnoho možností pro turistiku, cyklistiku a jiné venkovní aktivity. Je tu také řada historických památek, jako například zámky v Litoměřicích nebo Třebenicích, které jsou zapsány na seznamu UNESCO. S trochou nadsázky naleznete na každém kopci nějaký hrad nebo hradiště. Blízkých Třebívlicích se pravidelně pořádají větší kulturní akce.

Chcete li mít vlastní rodinný penzion, v turisticky atraktivní lokalitě chráněné krajinné oblasti Českého středohoří, bude tato nabídka pro Vás zajímavá. Jmenuji se Ladislav Jandáček a těším se na společnou prohlídku.

Plánky a vizualizace


Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: rodinný dům, penzion

Adresa: Dřemčice 21, Třebívlice

Cena: 13.490.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: osobní

Stav: velmi dobrý

Konstrukce: Kamenná, cihlová

Pozemek celkem: 795m2  

Plocha užitná penzion: 645m2

Počet koupelen: 6

Počet pokojů v penzionu: 4 + byt 2+1 + podkroví, výčep, sál kuchyně sklep

Patra, podlaží: 3 nadzemní a 1 podzemní podlaží

Typ objektu: patrový 

Počet NP: 3

Voda, pitná, 220V, Kanalizace, vodovod, studna

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne


Ke stažení