Nájem 4+KK Vodkova, Mladá Boleslav

Pronajato


Klíčové Vlastnosti

¤ nájem: 22.000,-Kč/měsíc

¤ pěkný byt 140m2 v cihlovém domě

¤ zálohy na energie: 5.000,- 

¤ klidné místo s parkováním

¤ Vratná jistota: 1x nájem s poplatky,-

¤ částečně vybavené nábytkem

Hledáte byt pro svoji rodinu nebo zaměstnance? Byt v místě klidném, ale dobře dostupném? Potřebujete mít alespoň jedno vyhrazené parkovací místo? Mám pro takový pro Vás přesně takový připravený. Byt je v cihlovém domě doslova na hradbách. Výhled máte na Česanu, ale budete se dívat shora, tak vám nebude překážet.  

Fotogalerie

O bytě a okolí 

Byt je příjemně prostorný, dominuje mu veliký obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelním koutem. Díle má tři ložnice, koupelnu s toaletou zvlášť a velkou komoru. Na kolo nebo kočárek bude k dispozici ještě jedna komora v přízemí. Vybavení, které je na fotkách odpovídá tomu co budete moci užívat. Máte k dispozici vybavenou kuchyňskou linku s troubou, varnou deskou a lednicí, jídelní stůl s židlemi. V koupelně je sprcha. V pokojích jsou skříně a majitelé mají k dispozici novou postel - dvoulůžko, pokud by bylo třeba. O vytápění se stará vlastní plynový kotel, který je nezávislý na ostatních prostorách v domě.

V okolí domu najdete, potraviny, kavárny, různé obchody se spotřebním zbožím i službami a restaurace. Osobně mohu doporučit restauraci Jihočeská Hostěnice a kavárnu Jazz Cafe. Také jsou tu školy a dětská hřiště.  Na procházku a za sportem můžete vyrazit do parku Šafránka, nebo podél Jizery.

Byt je umístěn v 3. nadzemním podlaží domu, vlastněného jedním majitelem. Ostatní prostory se taktéž pronajímají. Proto hledáme spolehlivé nájemníky na dlouhodobý pronájem. Měsíční náklady na energie jsou přibližně 5000,-Kč. Jestli Vás takto byt zaujal, domluvme si společnou prohlídku na emailu: jandacek@qara.cz nebo na mém telefonním čísle 7278328234, či přes formulář níže. 

Těším se na viděnou. Ladislav Jandáček


Virtuální prohlídka a plánky

Informace o nemovitosti

Nájem: 22.000,- Kč / měsíc

Zálohy na energie: 5.000,-Kč

Adresa: Vodkova 135/1, Mladá Boleslav 

Typ: Byt, 4+kk

Vlastnictví: Osobní

Stav: Velmi dobrý

Konstrukce: cihlová

Plocha užitná: 140m2

Počet nebytových prostor: 2

Patro, podlaží: 3. nadzemní podlaží

Počet NP: 3

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace,

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Energetická náročnost: bude doplněna - zatím F

Kontaktujte mne


Ke stažení