Prodej bytu 3+1, Ulice Plynární, Říčany

Prodáno

Dobrý den,

právě jsem do nabídky přidal byt 3+1 s lodžií, komorou a sklepem v 6. patře panelového domu v Říčanech. Byt je po babičce a tak je třeba počítat s rekonstrukcí. Dobrá zpráva je že to nejhorší už udělal někdo jiný. Jádro je vyzděné, okna jsou vyměněná, lodžie zasklená a dům je zateplený. Hledáte-li byt který si můžete udělat podle svého vkusu. Byt v obci, která je několikanásobným vítězem Indexu kvality života. Byt který si zamiluje vaše rodina. Tak jste tu správně.

Klíčové Vlastnosti

¤ plocha 63m2 bez sklepa

¤ Výborná lokalita

¤ zasklená lodžie 3m2

¤ k rekonstrukci

¤ komora + sklep 

¤ 6. patro, zateplený dům


Fotogalerie

Pro panelové byty mám osobně slabost. Líbí se mi jejich praktičnost a funkčnost. Na této konkrétní dispozici oceňuji umístění obou ložnic blízko koupelny a toalety. Je zde přirozeně oddělený prostor pro běžný domácí život a návštěvy od části kde se spí, učí, hraje. Myslím že je fajn se někam schovat, pokud návštěva není zrovna vítaná, nebo na ni nemáte náladu. Okna směřují na jiho-východ a díky 6. patru je zde zajímavý výhled. Také pomáhá že tu nestojí jiný vysoký dům, takže vás nic nebude ve výhledu omezovat. Osobně si zde dobře dokážu představit ranní kávičku při východu slunce. Díky dvěma výtahům je jen malá pravděpodobnost že půjdete nahoru pěšky. Dům je připravený i na lidi s handicapem, díky instalovanému výtahu pro vozíky u vstupu do domu. Takže pokud vás potkal úraz nebo stáří, tak domů se dostanete taky. Určitě Vás napadne spoustu otázek k tomuto bytu. Pokud na ně zde nenajdete odpovědi, rád Vám na je zodpovím na společné prohlídce.


Fotogalerie - dům a okolí

O Říčanech

Říčany jsou město ležící v Pražské kotlině, přibližně 15 kilometrů jihovýchodně od centra Prahy. Svou polohou nabízí ideální spojení s hlavním městem, což činí z Říčan atraktivní lokalitu pro bydlení. Do Prahy se dostanete samozřejmě autem, nebo také vlakem na Hlavní nádraží za 27 minut. Samozřejmostí je příměstský autobus. Ten jede 29 minut na metro Opatov.

Koupě bytu v Říčanech může být výhodná z několika důvodů. Prvním z nich je klidné a přitom dobře dostupné prostředí. Město je obklopeno přírodou, což přináší možnost relaxace a sportovních aktivit, jako jsou procházky v okolních lesích nebo cyklistické výlety po cyklostezkách.

Dalším pozitivním faktorem je kvalitní občanská vybavenost. Říčany disponují veškerou potřebnou infrastrukturou – od škol a školek přes obchody a restaurace až po zdravotnická zařízení. Místní kultura a komunitní život jsou dalšími přednostmi, které vás budou přitahovat..


Virtuální Prohlídka

Plánky


Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: byt 3+1

Příslušenství: lodžie, komora, sklep

Adresa: Plynární 1517, Říčany

Cena: 6.190.000,- Kč

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: osobní

Financování: lze hypotečním úvěrem

Stav: k rekonstrukci

Umístění: Klidná část obce

Konstrukce: panelová

Plocha užitná: 66m2

Obytná plocha 63m2

Počet místností: 4

Počet pokojů: 3 

Počet koupelen: 1

Nadzemní podlaží: 7.Np - 6. patro

Počet Np: 13

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Vodovod, 220V, kanalizace,

Energetická náročnost: C - 89 kWh/(m²·rok)

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne


Ke stažení