Prodej bytu 3+1 Erbenova, Mladá Boleslav

Prodáno


Klíčové Vlastnosti

¤ podlahová plocha 82 m2 včetně sklepa + lodžie 4m2

¤ zateplený dům

¤ osobní vlastnictví

¤ 7. patro s výtahem

¤ před rekonstrukcí

¤ občanská vybavenost v okolí

Dnes mám pro Vás připravený byt 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví v ulici Erbenova v Mladé Boleslavi. Byt je v 8. posledním podlaží panelového domu, který prošel revitalizací. Dům se nachází téměř ve středu města a tak máte po ruce téměř veškerou občanskou vybavenost. Níže najdete fotografie reálného stavu, pak fotky domu a výhledů. Také jsem připravil vizualizaci možné rekonstrukce. Také samozřejmě dispoziční plánek a základní informace k této nemovitosti.

Fotogalerie reálný stav

Exteriéry

Vizualizace rekonstrukce

Popis

Díky své velikosti a dispozici je nemovitost k prodeji vhodná pro rodinné bydlení. Je zde dostatek prostoru jak pro žití, tak pro budoucí úložné prostory. Dispozice bytu je celkem tradiční s dvěma neprůchozími místnostmi a samostatnou kuchyní. V ložnicích je dost prostoru pro spaní, skříně a také na pracovní stůl, na který je třeba v posledních Covidových letech třeba také myslet. Balkon který přísluší jedné z ložnic je velký dost na posezení, nebo na sušení prádla. Jedinou průchozí místností je tak obývací pokoj, který je centrem dění i pomyslným středem bytu. Díky tomu že byt je nerekonstruovaný se v případě potřeby dá upravovat dle svých preferencí. Částečnou rekonstrukcí již byt prošel a týkala se koupelny a toalety, kdy byly vyměněny rozvody, vyměněna sanita položena dlažba. 

V okolí domu najdete veškeré služby a obchody na které si vzpomenete. Díky tomu bude Vaše rodina žít pohodlně, aniž by musel jakýkoliv člen cestovat příliš daleko na nákup nebo třeba ke kadeřníkovi. V pěší vzdálenosti je Bondi centrum i obchody a služby kolem Kauflandu. Menší děti  (i rodiče) ocení dětské hřiště přímo před domem.

Pokud si to shrneme. Byt je třeba rekonstruovat, to je fakt. Po té můžete mít praktický a prostorný rodinný byt v udržovaném domě ve středu města, kde budete mít vše na dosah ruky. Děti i Vy to budete mít kousek do školy i práce ať už to bude kdekoli v Mladé Boleslavi.

Pokud Vás byt zaujal budu rád, když se sejdeme na společné prohlídce. Tu si můžeme domluvit ve formuláři níže, na emailu jandacek@qara.cz  nebo na telefonu 727 832 834.

Plánky

Informace o nemovitosti

PRODEJ

Typ: Byty, 3+1

Příslušenství: lodžie, sklep

Adresa: Erbenova 873, Mladá Boleslav 

Cena: 3.950.000,- Kč včetně DPH, s provizí RK

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, úschovy a odměny RK

Vlastnictví: Osobní

Stav: na rekonstrukci

Umístění: širší centrum obce

Konstrukce: Panelová

Plocha užitná: 77 m2

Počet místností: 4

Počet koupelen: 1

Počet pokojů: 3

Patro, podlaží: 7. nadzemní podlaží

Počet NP: 7

Počet PP: 1

Typ objektu: patrový

Voda, pitná, 220V, Kanalizace, Plyn, TV kabel

Dálnice, MHD, Silnice, Autobus

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Kontaktujte mne

Ke stažení